Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Vévodkyně Kate dováděla s ragbisty: Po princi Harrym převezme důležitou úlohu

Kate Middleton předvedla, že umí hrát rugby.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Královská rodina

Vévodkyně Kate (40) odhalila svou skrytou stránku. Protože převzala po princi Harrym funkci patronky sportovního svazu s názvem Rugby Football Union, jak informoval The Sun, ukázala také, že i ona sama umí rugby hrát. Z fotografií to vypadá, že se doslova převtělila ve sportovce a trénink s rugbisty si opravdu užila.

Vévodkyně Kate je známá svou láskou ke sportu, ale málokdo ji v poslední době viděl tak zapálenou. Nedávno se po princi Harrym stala patronkou sportovního svazu Rugby Football Union a zúčastnila se tréninku na stadionu Twickenham v Londýně.

Trénink vedl hlavní trenér Anglie Eddie Jones a všichni přítomní byli z přítomnosti Kate nadšení. Také generální ředitel Rugby Football Union podle webu The Sun uvedl, že je mu ctí a zároveň je nadšený, že může jako patronku přivítat právě Kate.

Kate ukázala soutěživou povahu

Při tréninku ukázala vévodkyně z Cambridge svého sportovního ducha i soutěživou povahu. Do sportu se přímo vrhla a dokonce také skórovala. Na konci zápasu ji rugbisté vyzdvihli do výšky. Kate si to náležitě užívala a rozdávala oslnivé úsměvy.

Kensingtonský palác potvrdil Katino jmenování a uvedl, že tato role úzce souvisí s její „dlouhodobou vášní pro sport.“

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy