Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Vévodkyně Kate a princ William se stěhují do většího: Prý kvůli čtvrtému miminku

Vévodkyně Kate a princ William se stěhují do většího: Prý kvůli čtvrtému miminku
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
Těhotná Kate?
Minulý týden se areálem Kensingtonského paláce měli prohánět stěhováci v dodávkách. Prý to znamená jediné, Kate Middleton (37) a princ William (37) se potřebují přestěhovat do většího. Je to další z náznaků, které ukazují na čtvrté těhotenství vévodkyně z Cambridge. Spekulace proudí ze všech stran už několik týdnů.

O čtvrtém těhotenství vévodkyně Kate (37) se už popsaly stohy papíru. Po slovech experta na královskou rodinu, podle nějž je oznámení požehnaného stavu na spadnutí, přišla další indicie.

Podle australského magazínu New Idea se totiž Kate i William mají stěhovat. Neopustí však Kensingtonský palác, jen si tam pro sebe zaberou víc prostoru. Zdroje přímo z areálu navíc tvrdí, že před vchodem jejich "sousedů" parkovaly dodávky stěhováků.

Vedle vévodského párečku dosud bydlel princ Richard (75), bratranec královny Alžběty II. (93), se svou chotí. Ti by už svých 21 pokojů prý nemuseli potřebovat a mohli je přenechat Kate s Williamem. V případě, že vévodkyně skutečně čeká čtvrté miminko, se jim větší obydlí rozhodně bude hodit.

Před několika dny se dokonce začalo mluvit o tom, že o čtvrtém pravnoučkovi už ví i Alžběta. Tradice velí, že se to panovnice musí dozvědět jako první. Dveře se netrhnou ani v britských sázkových kancelářích. Tak uvidíme, co nadcházející dny přinesou.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy