Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Vévodkyně Camilla (70) slaví narozeniny: Jaký je její životní příběh?

Camilla Parker Bowles slaví své sedmdesáté narozeniny. Během svého života to neměla jednoduché. V očích veřejnosti je stále za mrchu, která rozvedla Dianu a Charlese. Jenomže nic není tak, jak se zdá.

Camilla se narodila 17. července 1947 a přes mnoho životních peripetií se jí podařilo stát se druhou manželkou prince Charlese. Přitom rozvod se v monarchii jen tak neodpouští. Rozhodně mezi nimi nikdy nešlo o flirt nebo náhodné vzplanutí. Charles a Camilla se znají už od 70. let a oba věděli, že jsou si souzeni. Jenomže Camilla nebyla pro královskou rodinu dost dobrá a nakonec je okolnosti rozdělily.

Charles si vzal Dianu a ona se vdala za Andrewa Parkera Bowlese. S ním měla 2 děti, ale manželství v roce 1995 krachlo. S Charlesem Camilla stále flirtovala a dokonce se v médiích objevily jejich pikantní zprávy. Byla z toho pěkná ostuda a lidé ji začali nenávidět jako rozvracečku královského páru.

Vzali se po smrti princezny Diany a dodnes jsou spolu, stále zamilovaní, vší nenávisti navzdory. Camilla si nikdy nezískala srdce Angličanů, ale konečně mohla být se svou životní láskou.

70. narozeniny oslavila na zahraní párty, na kterou dorazila ve světle modrém kostýmku a decentně upíjela víno. Charles ji neustále sledoval a zamilovaně se na ni usmíval.

Související články

Další články