Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Veve vzpomíná na Ivu Pazderkovou: Svlékala se pořád donaha, pak si povídala sama se sebou

Veve promluvila o Ivě Pazderkové.
Zdroj: Martin Procházka / se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
survivor

Už není tajemství, že se Veronika Přikrylová alias Veve dostala v reality show Survivor až do samotného finále. Na ostrově v boji o přežití a milionovou výhru bojovala s Vladimírem Čapkem (44) přes dva měsíce a odnesla si mnoho nezapomenutelných zážitků. Redakci eXtra.cz se svěřila, že se jí v paměti uložily i vzpomínky na Ivu Pazderkovou (42) a její vyrovnávání s vlastními myšlenkami. Prý se prostě svlékla do naha a v oceánu si povídala sama se sebou. Je tohle důvod, proč ji Nikol Čechová nazvala psychicky labilním člověkem?

Herečka Iva Pazderková se v Survivoru do Top 10 sice nedostala, přesto ve hře zanechala velmi viditelný podpis. Ráda na ni vzpomíná i Veve, která se probojovala do samotného finále a s Ivou pobývala nějaký čas v kmeni Azua po výměně hráčů.

"Když k nám přišla Iva do Azua, měla jsem z ní ze začátku zvláštní pocit, ale Iva nám tam ten pobyt zpříjemňovala. Když nám večer zpívala, také se ujala kuchařské funkce," řekla pro eXtra.cz Veronika.

Iva Pazderková si srovnávala myšlenky "na Evu"

V původním kmeni Mao se Iva nedokázala příliš začlenit. Z televize bylo znát, že byla zejména terčem Chili a Nikol Čechové, která ji nazvala psychicky labilním člověkem. V Azua se bavička cítila o něco lépe, přesto na ostrově se svou psychikou jako všichni hráči také bojovala, a to poměrně úsměvným způsobem.

"Vím, že měla hodně nenávistných komentářů na své psychické rozpoložení. To mi ale vůbec tak nepřipadalo, Iva je velká osobnost, která se odlišuje i od ostatních. Nejvíce se mi na ní líbilo, že tím neobtěžovala nikoho jiného, a když měla problém nebo se potřebovala s něčím vypořádat, svlékla se a šla plavat do oceánu, kde si povídala sama se sebou a pak se vrátila jako nový člověk," prozradila s úsměvem půvabná blondýnka, která bude na Ivu Pazderkovou ráda vzpomínat.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy