Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Větší poprsí: 3 důvody, proč jde Miss Karolína Kopíncová na plastiku ňader

Karolína Kopíncová jde na plastickou operaci
Zdroj: Se souhlasem Karolína Kopíncová
+ Dalších 5 fotografií
plastika

Půvabná Miss Czech Republic 2020 Karolína Kopíncová (23) se rozhodla, že podstoupí plastickou operaci prsou. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila tři hlavní důvody, proč se ke zvětšení poprsí rozhodla, a také to, co na to říká její dlouholetý přítel. 

Nejdéle kralující Miss Czech Republic Karolína Kopíncová se rozhodla, že podstoupí plastiku prsou a má pro to hned několik důvodů.

"Sním už o nových prsou od mých patnácti let, protože už tehdy jsem věděla, že žádná mít nebudu. Také se těším na to, že má postava bude souměrnější. Mám docela širokou pánev a oproti tomu velmi úzký hrudník," přiznala modelka v rozhovoru pro eXtra.cz.

Zároveň ale dodává, že má obavy, ale nových prsou se nemůže dočkat. "Budu si moct dovolit vynést kousky, které v této chvíli na mé postavě nevypadaly dobře. A při poslední konzultaci jsem také zjistila, že mám vcelku výraznou asymetrii. Samozřejmě žádná žena nemá dvě naprosto identická ňadra, ale překvapilo mě to. Asi jsem svá prsa nikdy dostatečně nestudovala," dodala s úsměvem.

A co na její rozhodnutí říká přítel? "Mám radost, že moje žena má radost, nebudu lhát, těším se na ně," řekl rozpačitě dlouholetý přítel Karolíny.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy