Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Veterinářka zabila lukem sousedovic kocoura a na Facebooku se pak chlubila, že město zbavila nebezpečné šelmy!

Zdroj: facebook.com
Dvě věci najdete všude na zeměkouli - vodík a lidskou blbost. Dokonce i v americkém Texasu.

Totální blběna jménem Kristen Lindsey (31) vzala luk a zastřelila sousedova kocoura Fotky pak pověsila na Facebook a chlubila se, že městečko Brenham zbavila nebezpečné divoké šelmy.

"Můj první úlovek pomocí luku! Jediná divoká kočka, kterou snesu, je ta se šípem v hlavě," napsala Lindsey na Facebook a čekala, jak jí to budou všichni lajkovat. Neuvěřitelný příběh přinesl mimo jiné Daily Mail.

Jenže kocourek někomu logicky začal chybět. Nešlo totiž o žádnou divokou bestii, jak si Lindsey myslela, ale o šestiletého mourka jménem Tiger.

Fotku začali na Facebooku okamžitě sdílet šokovaní lidé a nakonec se dostala až k zaměstnavateli té tupé blbky. Víte, kde pracuje? Léčí zvířata na veterinární klinice. No, už tam tedy nepracuje, dostala okamžitě padáka a byla vyloučena z registru veterinářů.

"Jsme naprosto šokováni jejím odporným chováním. Okamžitě jsme s ní ukončili pracovní poměr," uvedla veterinární klinika v oficiálním prohlášení.

Jenže výpovědí to pro Lindsey rozhodně nekončí. Na Facebooku už vznikla stránka, která žádá, aby smrt kočky byla potrestána a o dívku se skutečně začali zajímat policisté.

Hrozí jí, že bude obviněna z několika trestných činů.

Související články

Další články