Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Veteránka z války dostala psa, aby se vyrovnala se svými traumaty: To, co s ním udělala, všechny šokovalo!

Zdroj: archiv
Z týrání zvířat byla obviněna bývalá vojačka Marinna Rollins. Té je sice teprve 23 let, ale už stihla napáchat hodně škody.

Marinna Rollins a její přítel Jarren Heng byli zatčeni ve městě Fayetteville v Severní Karolíně. Tábořili spolu venku, kde se opili. Spolu s nimi byl na místě i mladý pitbul, který měl veteránce pomoci překonat traumata z války, prostě terapeutický pomocník.

Jenomže Marinna jeho život ukončila zvlášť krutým způsobem Přivázala ho ke stromu a 5x do něj střelila. Poté se při pohledu na umírajícího psa smála, jako kdyby v životě nic legračnějšího neviděla. Při tomhle bestiálním řádění ji natáčel stejně dementní přítel, který ji ve střelbě podporoval.

Vojanda na sobě měla maskáčové kalhoty a jinak se v lese promenádovala jenom v podprsence. Dokonce je z nahrávky slyšet, jak se předtím se psem mazlila a říkala mu "no, kdo je moje malé štěňátko, no kdo?", poté život ubohého psa, jménem Camboui, ukončila.

Zvíře poté pár zahrabal nedaleko místa, kde ho Marinna zabila. Část veřejnosti si myslí, že mladá žena opravdu trpěla nějakou poruchou způsobenou pobytem v armádě. Většina ale její jednání tvrdě odsoudila s tím, že by Marinna měla zůstat radši pod zámkem, než ublíží někomu dalšímu.

Související články

Další články