Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Veterán UFC Vémola v pátek na streamu v eXtra.cz: Chystá se na hlavní zápas XFN8

Zdroj: markblundellphoto.com
Populární akce večerních soubojů v MMA se vrací do Pardubic, kde se v sobotu 3. března 2018 od 19.00 v hokejové Tipsport Areně uskuteční další X Fight Night. A opět diváka čekají parádní zápasy, mezi nimiž hřebem večera bude souboj Karlose Vémoly - prvního Čecha ve světově nejuznávanější asociaci UFC.

V pořadí již osmý večer plný lákavých zápasů nabídne atraktivní duely. Mezi hlavní hvězdy bude patřit Uzbek Makhmud Muradov, trénující v týmu boxera Floyda Mayweathera, nebo třeba Sandra Mašková, mj. vítězka prestižních Světových her v kickboxu a v Pardubicích debutující v zápasech MMA.

Z mužských zápasů pak na sebe výrazně strhává pozornost i souboj Karlose Vémoly s Jamiem Sloanem. Výhra na Angličanem posune Vémolu k jeho velkému cíli, a tím je návrat do UFC.

Právě Vémola v pátek dorazí do studia eXtra.cz na stream, kde o nadcházející akci XFN8 bude mluvit. Ale nejen to. Odhalí, i jak se připravoval na svého těžkého soupeře a co ho v nadcházejícím období čeká. Stream s veteránem UFC můžete sledovat přibližně od 15:30 na Facebooku eXtra.cz.

Související články

Další články