Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Veterán Tvoje tvář má známý hlas Vojta Drahokoupil: Netolerance blackface v televizi mě mrzí

+ Další 4 fotografie
Talentovaného zpěváka Vojtu Drahokoupila (25) lidé znají především z pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Vojta se objevil v páté sérii před dvěma lety a vedl si velmi dobře. Mezi jeho legendární vystoupení patří proměna ve skupinu Las Ketchup nebo Katy Perry (36). Sympatický zpěvák se po rozvolnění situace ohledně koronaviru objevil na zahajovací party v KU baru a zavzpomínal na svoji účast v divácky oblíbené soutěži.

Vojta Drahokoupil (25) patří mezi účastníky páté série divácky oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Mezi jeho nezapomenutelné vystoupení patří proměna v legendární Las Ketchup a zpíval po boku Roberta Urbana a Jitky Boho nebo proměna v Katy Perry (36).

"Je to skvělá zkušenost. Hrozně mě to bavilo a také mi to spoustu dalo. Jsem rád, že něco takového proběhlo a také, že se tam každý rok vracím jako host," řekl eXtra.cz zpěvák, kterého by lákalo usednout v porotě show.

Paradoxem je, že ač Vojtovy proměny v ženy byly u diváků velmi oblíbené, on měl z nich největší strach. "Říkal jsem, že nechci dělat ženy. Ale věděl jsem, že mi je budou rvát. A měl jsem nakonec sedm nebo osm ženských. Měl jsem oholené nohy snad celou dobu, co jsem byl v Tváři. Je to fakt divné, já vás ženy chápu a je mi vás líto," řekl s nutnou dávkou vtipu Vojta.

Jestli Vojtu něco mrzí, tak je to situace ohledně tzv. blackface na televizních obrazovkách, která samozřejmě ovlivnila i show Tvoje tvář má známý hlas. Zpěvákův pohled na celou situaci si můžete poslechnout v rozhovoru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy