Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Veterán diváky nenadchl ani nezklamal: Hlavní herec pobavil, ale děj je nuda, tvrdí

Zdroj: Česká televize
+ Další fotografie
kritika
Česká televize v neděli odvysílala kriminální drama Veterán. Režie Jana Hřebejka slibovala skvělý zážitek, možná i proto jsou někteří diváci z výsledku zklamaní. Největší chvály se dočkal Milan Ondrík, který si zahrál hlavní roli a jehož výkon lidé hodnotí jako fantastický.

Veterán je příběh muže, který se snaží fatálně změnit svůj život a vstoupit do společenské vrstvy, do které nepatří. Už jen samotné téma filmu zní přinejmenším zajímavě a k televizi přilákalo mnoho diváků, stejně jako mnoho předchozích počinů České televize. Nelze se však zavděčit všem.

Podle mnoha diváků byl snímek velmi zábavný zhruba do poloviny. Později se něco zkrátka zlomilo. „Nejvíc mně vadilo, že se prakticky nic nedotáhlo do konce. Film má de facto otevřený konec, což mu je na škodu,“ napsal upřímně jeden z diváků, s jehož názorem se lidé ztotožňují.

Chvály se nedočkala ani představitelka hlavní ženské role, kterou diváci považují za chladnou a její hraní se jim příliš dobré nezdálo. Negativní kritiky se dostalo i režisérovi Janu Hřebejkovi, který podle diváků podal už i mnohem lepší výkony.

Skvělá hlavní postava

Hlavní role Martina se ujal slovenský herec Milan Ondrík. Nalézt jediný negativní komentář na jeho adresu je těžký oříšek a je evidentní, že diváci ho milují. „Milan Ondrík je jedním z mých nejoblíbenějších herců, výborný vždy, ať v roli dramatické, či komediální, na divadle perfektní. Tato role mu seděla přesně, nevybavuji si, kdo jiný by se hodil lépe. Velmi dobrá volba,“ napsal jeden z diváků.

Jak se kriminální drama Veterán líbilo vám?

Související články

Další články