Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Veterán českého MMA na GCF 42 znovu v kleci…

Bude to souboj…
Zdroj: archiv
28. ledna se v Nymburku uskuteční první letošní turnaj organizace GCF, pořádající turnaje dle pravidel MMA v osmihranné kleci. Mezi 22 bojovníky turnaje s pořadovým číslem 42, kteří se v nedělní večer od 18.00 hodin představí fanouškům tohoto nejtvrdšího sportu na planetě, bude i stálice české scény Jaroslav "Číňan" Poborský, který nastoupí do svého 98. zápasu v MMA, a zatím nejúspěšnější z mladých zápasníků z pořadatelského poděbradského MMA PDY, teprve sedmnáctiletý Jan Turek.

Karlovarský „Číňan“ během své kariéry bojoval po celé Evropě a byl prvním welterweight šampionem GCF. Nyní ho v Nymburku bude čekat v jednom z hlavních zápasů na 3×5 minut na vítězné vlně jedoucí Michal Konrád z PriMMAt gymu Praha.

To Jan Turek, jenž má na svém kontě sedm amatérských zápasů, ze kterých vždy odcházel jako vítěz a je amatérským juniorským mistrem republiky pro rok 2017, se představí v první části turnaje, kde se v zápase na 3×3 minuty utká s Radkem Mottlem z Pro7Sport Praha, jenž je pro změnu vicemistr republiky mužů pro rok 2017.

Galavečer GCF 42 vysílá přímým přenosem Nova sport 2 od 18.00 hodin a vstupenky na akci jsou k dostání zde.

Související články

Další články