Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Vetchý pro nový Svěrákův film shodil za měsíc 10 kg svalů a zestárnul o 10 let

Svaly Ondřeje Vetchého byly maskovány velkým oblečením a dlouhými
rukávy.
Zdroj: csfd.cz
Jan Svěrák (52) dotočil nový film na motivy knihy Po strništi bos, kterou napsal jeho otec, Zdeněk Svěrák (81). V tomto filmu jednu z hlavních rolí obsadil Ondřej Vetchý (55), který podstoupil značnou fyzickou proměnu. Musel shodit neuvěřitelných 10 kg svaloviny, aby vypadal hubenější. I tak jeho atletickou postavu musely maskovat dlouhé rukávy.

V polovině srpna se v našich kinech objeví další film z dílny Jana a Zdeňka Svěrákových. Dílo nese název Po strništi bos a uzavírá tak tematickou tetralogii do níž patří mimo jiné filmy Kolja a Vratné lahve.

Film je zasazen do válečného období v Protektorátu. Ve filmu budeme sledovat příběh malého chlapečka Edy Součka, jehož pozdější příběh známe z filmu Obecná škola.

V hlavních rolích uvidíme například Oldřicha Kaisera, Terezu Voříškovou (27), Jana Třísku, samotného Zdeňka Svěráka a hlavně Ondřeje Vetchého, který hraje ve filmu dědečka Edy Součka.

Kvůli svojí roli, ve které musel vypadat starší, si nechal vyholit kouty, prostříhat vlasy a hlavně musel shodit 10 kilo svalové hmoty! Jeho vlastní známí byli po této proceduře v šoku. Přidala mu dobrých 10 let. Nikdo by přece nevěřil osmdesátikilovému dědečkovi, kterému svaly trhají košili.

Související články

Další články