Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Věštkyně Jolanda zemřela: Velký špatný zasáhlo ty, kteří ji milovali

Zdroj: reprofoto ČT
+ Další fotografie
odchod legendy
Všichni ti, kteří milovali její věštby, jsou zaskočeni. Zemřela velmi známá věštkyně Jolanda. Smutnou zprávu redakci eXtra.cz potvrdil její syn David. Jolanda vystupovala v několika televizních projektech. Některé její hlášky zlidověly.

Vědma a kartářka Jolanda zemřela po komplikované nemoci. Osudný se jí stal zápal plic.

„Ano, je to pravda. Maminka umřela už včera. Teď jsem v její kanceláři a řeším tu nějaké věci. Kdy bude pohřeb a jak to bude dál. O pohřbu dám pak vědět,“ uvedl pro redakci eXtra.cz její syn David.

Vidím velký špatný

Kartářka Jolanda roky působila také na televizních obrazovkách. Mezi její legendární výroky patří hláška, že vidí velký špatný.

Už byla bez energie

Jolandě jsme volali na začátku ledna. Chtěli jsme v redakci eXtra.cz vědět, co čeká Česko v roce 2020. Jak to bude s prezidentem Zemanem (75) a zda Ivana Gottová (43) nalezne lásku. Ale vědma už neměla na rozhovor o budoucnosti energii. „Já nevím, co bude se Zemanem. Zavolejte mu, ať vám to poví. Já ani nevím, co bude se mnou. Už se necítím moc dobře,“ smutně odvětila.

„Tohle se nedá naučit, tohle je dar, který se u nás dědí už hodně dlouho. Věštila moje maminka, její maminka, tetičky, prostě všichni,“ říkala Jolanda k tomu, že má dar vidět budoucnost.

JOLANDA PŘEDPOVĚDĚLA SVOU SMRT, ČTĚTE ZDE!

LEGENDÁRNÍ VĚDMU MUSELI ČTYŘIKRÁT OŽIVOVAT, ČTĚTE ZDE!

NEJLEPŠÍ HLÁŠKY SLAVNÉ VĚDMY JOLANDY, ČTĚTE ZDE!

Související články

Další články