Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Věštění z ruky v praxi: Začtěte se do své dlaně! Už jste našli LINKU ANDĚLA?

Znáte svou ruku?
Zdroj: eXtra.cz
Věděli jste, že čáry na ruce vám můžou prozradit, jestli jste pod ochranou našich strážných andělů? Pojďme se podívat na čáru strážného anděla podrobněji.

Jak zjistit, jestli jste pod ochranou strážného anděla? Není nic jednoduššího než nahlédnout do své dlaně. Andělé jsou všude kolem nás a jejich pomoc je pro nás záchranným lanem, které každý z nás minimálně jednou za život potřebuje. Nahlédněte tedy do svých dlaní.

ČÁRA STRÁŽNÉHO ANDĚLA

V první řadě je nutné ujasnit si, kde leží čára života. Víte to? Pokud ne, nahlédněte do své dlaně a přesně ta čára, kterou najdete mezi palcem a ukazováčkem na hraně dlaně, je čárou života.

Dále se podívejme, zda máme vedle čáry života ještě jednu čáru, která vede stejným směrem. Pokud ano, můžete si gratulovat, právě vy jste pod ochranou strážných andělů.

Tuto čáru má na své dlani ovšem velmi malé procento lidí. Jde o šťastlivce, kteří jsou pod speciální ochranou vyšších mocností. A to se hodí. Nejen v adventním shonu.

Člověk pod ochranou anděla má čistou duši a nemusí se bát zla mezi lidmi. Takový člověk prostě míří k astrálním výšinám…

Související články

Další články