Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Věštec přišel s DĚSIVÝM PROROCTVÍM na rok 2018! Jeho předpovědi se bohužel plní

Věštec přišel s DĚSIVÝM PROROCTVÍM na rok 2018! Jeho předpovědi se bohužel plní
Zdroj: Profimedia
Věštec Craig Hamilton-Parker, který předpověděl mimo jiné vítězství Donalda Trumpa, brexit nebo teroristické útoky ve Francii, vydal seznam svých až příliš často úspěšných predikcí, tentokrát pro rok 2018. A je to čtení, ze kterého jde mráz po zádech!

Podle Craiga Hamiltona-Parkera nás čeká celá série přírodních katastrof, mimo jiné očekává výbuch italské sopky Vesuv a evakuaci Neapole a velmi dramatické zemětřesení na Novém Zélandě, na planetě obecně vzroste seismická činnost," uvádí britský Independent Dále máme počítat s rekordním výskytem hurikánů v Karibiku, požáry v Kalifornii a Austrálii, záplavami v Číně a Indii a odlomením obřího ledovce v Antarktidě.

Co se týče politiky, věštec očekává dramatické turbolence v Severní Koreji. Podle něj selže obchodní embargo a USA zaútočí na železnice a mosty, aby znemožnily dovoz zboží do země. V Koreji následně dojde k revoluci a Kim Čong-un bude muset prchnout do Číny.

V Evropě podle Hamiltona-Parkera dojde k teroristickému útoku na některé ze silnic v Británii, následovat by měl chemický útok za pomoci dronů nad některou evropskou metropolí - možná Londýnem nebo Berlínem.

V zásadě nás tedy podle něj v roce 2018 čekají politické bouře a přírodní katastrofy způsobené dramatickými změnami počasí, které bude extrémní. Hamilton-Parker utěšuje tím, že současně začneme vstupovat do jakéhosi zlatého věku souznění. A že se princ Harry zasnoubí s Meghan Markle...

Craig Hamilton-Parker kromě nečekaného vítězství Donalda Trumpa v roce 2017 předpověděl i další události, které se letos staly, například vyostření konfliktu mezi Spojenými státy a Severní Koreou nebo znásobení nepokojů v Německu. V minulosti též předpověděl tzv. arabské jaro a události kolem "Je suis Charlie" v Paříži. Doufejme tedy, že se jeho proroctví pro rok 2018 nenaplní. snad tedy jen kromě toho zasnoubení...

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy