Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Věštba odhalila tajemství Lucie Vondráčkové: Čeká ji svatba, třetí dítě, stále ale miluje Plekance

Věštba odhalila tajemství Lucie Vondráčkové: Čeká ji svatba, třetí dítě, stále ale miluje Plekance
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
Budoucnost
Zpěvačku Lucii Vondráčkovou (40) nejspíš čeká cesta do ciziny a sňatek. Redakci eXtra to prozradila věštkyně Graciela. Ta v kartách viděla také třetího potomka. Cesta k novému vztahu však bude dlouhá. Lucie se totiž bude zpočátku bránit a nebude si chtít lásku pustit k tělu právě kvůli své minulosti s Tomášem Plekancem (37).

Věštba pro Lucii Vondráčkovou (40) nebyla zpočátku vůbec příznivá, pak ale karty obrátily a na zpěvačku čeká tajemný cizinec. Graciela viděla i krátké vzplanutí. "Nedávno se dala s někým dohromady. Vztah trval ale jen chvíli a už ho ukončila." Nyní se chce zpěvačka zaměřit na své syny Matyáše a Adama a veškerou svou lásku tak dává právě jim.

Tíží ji minulost

Věštba ale hlásá, že její srdce zatím stále patří bývalému manželovi Tomášovi Plekanci (37). "Na srdci má bolavé rány, kterých se nemůže zbavit," objasnila Graciela. Hokejista však na Lucii dávno zapomněl a je velmi zamilovaný do své přítelkyně Lucie Šafářové (33). S tou má malou dceru Leontýnku. "Ve společnosti je velmi vystresovaná, i když to nedává najevo. Má v sobě velkou zlost. Od svého bývalého partnera totiž neočekávala rozvod," dodala věštkyně.

Nová láska na obzoru

Začátek Lucčina nového života se však pomalu blíží. Karty totiž prozradily, že se jí do cesty připlete tajemný cizinec. Ten bude podle všeho o několik let mladší než ona. "Lucie se bude rozhodovat, zda chce do vztahu vstoupit," vysvětluje Graciela. Nakonec však sebere veškerou odvahu a dá muži šanci. Podle Graciely se nadaná zpěvačka nejspíš podruhé vdá a kvůli své nové lásce se odstěhuje do ciziny.

Stěhování však může zapříčinit spory mezi ní a Tomášem Plekancem kvůli odloučení od synů. Synové však podle věštby nebudu zpěvaččinými jedinými potomky. "Nejspíš bude mít i další dítě. Nastanou ale komplikace. Celých devět měsíců na sebe bude muset dávat pozor," tvrdí věštkyně.

Kromě nové lásky a početí miminka zpěvačku čeká i zdárná kariéra. Na svůj vrchol ale bude muset chvíli čekat. "Kariéra jí zatím utíká. To se ale časem změní a přijde jí mnoho pracovních nabídek. Pár jich přijme," ukazují karty. Lucie však musí být podle karet trpělivá...

Související články

Další články