Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Vesničko má středisková po 35 letech: Podívejte se, jak se (ne)proměnilo ikonické natáčecí místo

Vesničko má středisková po 35 letech: Podívejte se, jak se (ne)proměnilo ikonické natáčecí místo
Zdroj: eXtra.cz/Jiří Charvát/se svolením České televize
+ Dalších 13 fotografií
Galerie
Pravděpodobně nenajdete jediného Čecha, který by neviděl legendární českou komedii Vesničko má středisková. Film Jiřího Menzela dokáže okouzlit celé generace svým humorem, pohodou a také malebnou vesničkou ve Středočeském kraji. Křečovice se právě díky slavnému filmu proslavily a dodnes na místo jezdí návštěvníci, aby se podívali, kde se natáčela oblíbená komedie. O to více jsou pak překvapeni, když zjistí, že se ve vesničce zastavil čas a tolik známé lokace se prakticky téměř nezměnily. Podívejte se do galerie, jak vypadají Křečovice dnes.

Pamatujete ještě jak vypadal statek, ze kterého vycházel Otík za řidičem Pávkem? A co teprve ikonickou bránu při vstupu do JZD, kterou oba hlavní protagonisté procházeli? Nebo místo, kde si Pávek vychutnával pivo ze sedmého schodu... Přestože uběhlo 35 let od natáčení legendárního snímku Vesničko má středisková, zmiňovaná místa jako by se téměř nezměnila. Podívejte se do galerie, jak vypadají Křečovice, kde se při natáčení známého filmu proháněl János Bán, Marián Labuda nebo třeba Rudolf Hrušínský v jedné ze svých nejikoničtějších rolí.

Oblíbenou českou komedii vysílá dnes TV Nova od 20:20 hodin.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy