Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vesnická Miss Bezděková ukázala svoji maminku: Má více půvabu a krásy než samotná Andrea!

Která že je ta Miss?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Tak to je šok. Kontroverzní Česká Miss 2016 Andrea Bezděková ukázala na jedné ze společenských akcí svoji rodinu, a to včetně maminky. Tu musíme velmi pochválit, jelikož vypadá opravdu skvěle, možné i lépe než samotná modelka!

Andrea Bezděková (22) letos během České Miss 2016 všem vytřela zrak a jako jedna z outsiderek dokázala celou soutěž krásy ovládnout. Ač získala korunku, tak jí to tolik kšeftů nepřineslo a moc spokojena se svým ročním vládnutím asi být nemůže.

Více nabídek měly i obě vicemiss, především pak Natálie Kotková (22), která se ukázala především velmi schopnou v komunikaci. Právě výstupy před kamerou a hlasové projevy nejsou zrovna doménou Bezděkové, která je právě za tohle veřejností velmi kritizována.

Na jedné z pražských akcí se Andrea ukázala i se svou rodinou, konkrétně bratrem a také matkou. Její maminka je velmi sympatická žena, dost možná disponuje větším půvabem a jedinečností než její dcera, přitom je mezi nimi skutečně viditelný věkový rozdíl.

Tak uvidíme, jaký bude následující ročník České Miss. Zda to bude opět nuda a šeď, a nebo se konečně ukážou pořádné krásky, které nás budou dobře reprezentovat na světových soutěžích krásy.

Související články

Další články