Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Vesnice Johnnyho Deppa k mání: Hvězda Pirátů z Karibiku ji prodává za víc jak miliardu korun

Johnny Depp prodává svou vesnici za víc jak miliardu korun
Zdroj: Showpix, Profimedia/ Koláž Extra.cz
+ Další 3 fotografie
Foto
Zatímco spousta celebrit vlastní domy, hvězda filmového trháku Piráti z Karibiku Johnny Depp (57) má rovnou celou vesnici. Místo se nachází ve Francii a Depp jej v současnosti prodává za 55,5 milionu dolarů, tedy v přepočtu za téměř 1,2 miliardy korun.

Vesnice Plan de la Tour, která se nachází zhruba třicet kilometrů od Saint-Tropez, má rozlohu 150 000 metrů čtverečních. Depp (57) ji koupil v roce 2001 a vložil značné prostředky do její rekonstrukce.

Místo, jež vzniklo v devatenáctém století, si ovšem i tak zachovalo svůj provensálský ráz. Hlavní rezidenční dům má dvanáct pokojů. Dále se v Deppově sídle nachází šest domů pro hosty, soukromá restaurace, umělecké studio, dva bazény, upravené náměstí, skatepark, tělocvična a vinná jeskyně.

Herec tu žil s francouzskou zpěvačkou a herečkou Vanessou Paradisovou (48). Rozešli se spolu v roce 2012. Poté se nemovitost snažil prodat, dvakrát neúspěšně. Současný prodej je jeho třetí pokus.

Vesnice není jediný megalomanský nákup, který Depp kdy udělal. Například v roce 2004 koupil za 3,5 milionu dolarů, tedy za zhruba 75 milionů korun, soukromý ostrov, a to bahamský Little Halls Pond Cay o rozloze 14 hektarů, který leží jen zhruba 60 mil od Nassau.

Související články

Další články