Indonéská média se poslední týdny zabývají neobvyklým nálezem. Rybář Pardin (21) našel začátkem března ve vodě věc, která se podobala mladé ženě. Ihned ji z vody vytáhl a nemohl uvěřit tomu, co vidí.

Žena měla bílou pleť a velké modré oči. Byl přesvědčený o tom, že to musí být anděl spadlý z nebe. Tohle totiž ještě nikdy neviděl. Rybář tento nález bral jako znamení z nebe. Bylo totiž právě zatmění slunce a to je v muslimské zemi považováno za velmi důležitou duchovní záležitost.

Vzal ji hned do vesnice, kde udělali panně místo a starali se o ni jako o živou. Dokonce ji převlékali i do tradičního muslimského oděvu. Policie pak začala vyšetřovat, o co se vlastně jedná. Když rybáři sdělili, že je to normální sexuální hračka, byl zklamaný.

„Tato andělská panna byla nalezena obličejem dolů, nahá a zakrytá jen bílým plátnem,“ píše se v místních novinách. Vesničané tak začali svůj nález okamžitě šířit po sociálních sítích a hned se toho chytla místní média. Vzhledem k tomu, že se z anděla vyklubala nafukovací panna, byla vesničanům odebrána, aby nevypukly nepokoje.