Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Veselka v Praze stála 250 milionů. Koupili si i Robbieho Williamse! Víme, jak svatba vypadala, přijeli i fetišisté! O celé akci promluvil muž, který tam zajišťoval catering!

Svatba byla malinko extravagantní.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Na Žofíně to v pondělí večer žilo. Sice to na první pohled mohlo vypadat, že jde o rej upírů, ale v centru Prahy se konala neskutečně luxusní svatba dcery ruského olicharchy Rašida Sardarova. Informace, že otcem provdávajícím dceru je právě Sardarov, přinesl web Blesk.cz. A jak to vypadalo přímo na "místě činu"? To na Facebooku popsal číšník Ondřej O., který smetánku obsluhoval.

Ondřej na svém FB napsal, že dražší a luxusnější svatbu nezažil. Všechno bylo vyladěno do nejmenšího detailu. Už podle fotek je jasné, že na svatbě byl přísný dress code. Celá akce vypadala jako rej upírů. Všichni museli být oblečeni v černém, maximálně s doplňky červené. Přesně tak přišly oblečeny i burleskní tanečnice a pozvaní členové fetišistického klubu The Torture Garden.

„Otec od nevěsty vysolil cca 260 mega (bůhví jestli jen tolik) a bylo to jenom pro 170 hostů! Palác Žofín byl přestaven k nepoznání a vznikl z něj gotický chrám. Pracovalo na tom cca 400 lidí od security, speciálního realizačního týmu z Ruska a Francie, aktérů programu, až po servis Zátiší Group,“ píše Ondřej.

Květiny přímo z Holandska, sýry, víno a šampaňské z Francie. Na ničem se nešetřilo! Není důvod, otcem nevěsty je miliardář Rašid Sardarov, který na oslavu své manželky pozval Eltona Johna.

Byla to svatba roku, ale hosté dostali přísný zákaz vynášet jakékoliv fotky na sociální sítě. To porušila třeba portugalská modelka Sara Sampaio, která si na svůj Instagram dala rovnou dvě selfíčka. Jedno se zpěvákem Robbiem Williamsem, druhé s burleskou oblečenou pouze do květin. Aby ji ruská smetánka ještě někdy někam pozvala!

„Takže to začalo skromně v podání French Burlesque Show, která se pyšní tím, že je nejlepší na světě. Absolutně top představení po celou noc, málem jsem si vykroutil hlavu z těch luxusních žen v sexy oblecích! Potom zazpívali třeba jen tak Madcon a hřeb večera byl jenom Robbie Williams! Pfff,“ popisuje Ondra.

A to není všechno. I k takové hvězdě, jako Robbie, se chovali jako k námezdnímu dělníkovi. Udělal si svoje, dostals zaplaceno a teď běž! „Dostalo mě, když po hodinovém koncertě za 2 mil. euro se s ním všichni vyfotili a poslali ho suše domů, jako by to byl nějakej floutek z Horní Dolní. No co vám budu povídat. A ponaučení z toho? Hmm: Za prachy si koupíš každého!“ uzavírá Ondra.

Související články

Další články