Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Veselka roku je za dveřmi! 7 důležitých informací o svatbě Moniky a Andreje Babišových

Organizaci svatby si vzala na starost Monika Babišová.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Blíží se veselka, jaká v Česku dlouho nebyla. Možná nikdy. Od 25. do 30. července bude uzavřena farma Čapí hnízdo, protože Andrej a Monika Babišovi do toho po 23 letech společného života konečně praští. Co o veselce již víme?

1. Šaty podle internetu

Monika Babišová si vybrala šaty na internetu. Prostě se jí líbily. Jak budou vypadat, zatím tají, jako to dělají všechny nevěsty. Šaty pro ni ušil zahraniční návrhář a hotové byly už v květnu.

2. Diamanty

Nikoho asi nepřekvapí, že snubní prsten pro nevěstu budou zdobit diamanty. Prsteny budou z bílého zlata.

3. Počet hostů

Na Čapí hnízdo by mělo dorazit cca 250 hostů. Původní plán počítal s dvěma stovkami hostů, ale je pravděpodobné, že konečné číslo ještě nabobtná. Přeci jen Andrej Babiš a jeho Monika mají hodně přátel z politiky i uměleckého světa.

4. Svatba jako politické PR

Pro Moniku Babišovou je veselka vlastně formalitou. S Andrejem jsou spolu 23 let a do manželství je nikdo a nic nenutí. Spíše se zdá, že Babiš a jeho tým poradců svatbu postaví tak, aby se dala přetavit v kladné body před podzimními volbami. Ukázat Babiše jako obyčejného člověka, který si bere svou lásku? To je pro píáristy image makery sázka na jistotu.

5. Místo konání svatby Babišovi nepatří

Toto je velmi vtipný moment celé veselky. Svatba se uskuteční na farmě Čapí hnízdo u Olbramovic. Ta ale Babišovi vlastně nepatří. Kvůli politickým problémům ji Babiš převedl na svěřenecký fond, který spravují Babišovi právníci Alexej Bílek a Václav Knotek a právě Monika Babišová.

6. Přijde i Gott

Andrej Babiš zatím mlží, zda přijde i Karel Gott. Šéf hnutí ANO se s králem českého popu dobře zná. Dokonce se spekuluje o tom, že Mistr na veselce zazpívá. „O Karlu Gottovi jsme mluvili, ano, my se známe, ale že by měl vystupovat, to tedy nevím,“ mlžil Babiš v rozhovoru pro deník Aha! Na svatbě by se měl objevit i další Babišův oblíbenec Richard Krajčo.

7. Prezident nedorazí

Naopak s účastí prezidenta Zemana se nepočítá. Miloš Zeman se cítí poslední dobou velmi unaven. Navíc prezident si uvědomuje, že spojenectví s Babišem je dvojsečná zbraň. Pokud by se Zeman přeci jen na veselce objevil, bylo by to dost překvapivé.

Související články

Další články