Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

VESELKA ROKU: Andrej Babiš si bude brát svoji životní partnerku Moniku. 10 věcí, které musíte vědět!

+ Dalších 26 fotografií
Tak a je to tady! Chystá se svatba roku! Andrej Babiš (62) konečně ukecal svoji partnerku Moniku Babišovou (42), a tak se chystá veselka. Praští do toho v červenci a svůj vztah tak zpečetí po téměř dvaceti letech společného života! A co jste ještě o svatbě Babiše nevěděli?

Ministr financí Andrej Babiš a jeho partnerka a matka jejich dětí Monika Babišová se budou brát. Informovali jsme ZDE

Po dvaceti letech společného života se tedy chystá veselka. A už teď víme, že bude určitě plná luxusu. Jako první o svatbě informoval deník Blesk. A co byste o ní ještě měli vědět?

Andrej Babiš prý Monice vyhrožoval, že se vezmou na jeho šedesátiny. Ona ho ale nebrala vážně, protože má takový styl humoru. Řekl to totiž už před třemi lety a svatba se nekonala.

Svůj vztah chtějí završit svatbou prý v poslední periodě jejich života Přece jen mohli žít i bez svatby, ale už je asi nejvyšší čas!

Pár spolu vychovává dvě děti, dceru Vivien (17) a syna Frederika (13), takže jde spíše o formalitu. Monika totiž už příjmení Babišová používá.

Andrej Babiš se do Moniky zamiloval hned na první pohled. Před 25 lety to bylo jejich osudové setkání, dohromady se dali před 23 lety

Monika se chtěla vdávat na začátku jejich vztahu, to se ale nestalo. Pak za ní po dlouhé době Babiš přišel a ona ho už nechtěla. Byla na něj naštvaná, že šel do politiky, protože si chtěla užívat klidného života.

Svatba bude v Čechách, aby tam mohli mít všechny svoje známé a kamarády

Na veselku by mělo přijít kolem 200 hostů. Všichni ale jen z řad přátel a rodiny.

Podle informací Blesku by měl být na svatbě i zpěvák Karel Gott.

O ruku už Babiš svoji partnerku požádal před několika lety. Nyní to jen musel trochu oprášit a hodně se snažit.

Související články

Další články