Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Veselka, jak má být: Zapít sňatek Langmajera s Gondíkovou přišly zástupy hvězd

+ Dalších 34 fotografií
Svatba roku
Jiří Langmajer (53) a Adéla Gondíková (45) sice neměli svatbu jako z pohádky, počet hostů by tomu však odpovídal. Na venkovní hřiště za Prahou, kde později vystoupila i kapela J.A.R., se v sobotu sjelo přes 300 svatebčanů. Dnes již novomanželé nezapomněli ani na kamarády a kolegy ze šoubyznysu, v Kostelci u Křížů se to tak doslova hemžilo celebritami.

Své ano si Jiří Langmajer a Adéla Gondíková řekli okolo čtvrté hodiny odpoledne. Jednomu z nejšťastnějších okamžiků jejich života přihlíželo přes 300 svatebčanů. A mezi nimi byly i zástupy celebrit.

Vidět Koubu, jak se žení, musel na vlastní oči třeba Sagvan Tofi. Dorazila i Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Jiří Strach, nechyběl ani Martin Dejdar s manželkou nebo herečka Mahulena Bočanová (52). Pochopitelně jim „kraloval“ Jiří Langmajer starší, ženichův otec, který se poblíž dějiště svatby utábořil s karavanem.

K pomyslnému oltáři vedla pro Gondíkovou strastiplná cesta, musela totiž sejít točité schody. Když to zvládla, svatebčané ji odměnili hlasitým potleskem. „Klidně tleskejte dál,“ smála se. Potom už se vrhla do Langmajerovy náruče a líbat se začali ještě předtím, než si vyměnili manželské sliby.

Novomanželé přitom do poslední chvíle popírali, že se na akci Kouba se žení vezmou. Všichni ale tak nějak tušili, že Gondíková s Langmajerem schválně mlží.

Po svatební obřadu si hosté i Adéla s Jiřím užili koncert skupiny J.A.R., během nějž sňatek dozajista náležitě zapili.

Mohlo by vás zajímat

Další články