Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Věru Mikulcovou si lidé pletou s mužem: Svým hejtrům poslala jasný vzkaz

Věra Mikulcová.
Zdroj: Se souhlasem V. Mikulcová, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Komentáře

Kulturistka Věra Mikulcová (41) si z posměšných komentářů nic nedělá. Otevřeně hovoří nejen o tom, že bere steroidy, ale také o své sexuální orientaci. V rozhovoru pro iDnes se rozpovídala o přítelkyni Janě a řeč přišla i na její rodiče. 

Věra Mikulcová patří k nejznámějším kulturistkám v Česku. Sportu se věnuje od dvaceti let a za uplynulé roky posbírala množství cen. Úspěch si ale vybírá i svou daň, a to hlavně v podobě nenávistných a nemilých komentářů od lidí na sociálních sítích.

Jak ale Věra prozradila v rozhovoru pro iDnes, z komentářů si nic nedělá.Ani na ně nereaguju, spíš se bavím. Mám totiž zkušenost, že když si pak takového člověka někdy rozkliknete, zjistíte, že má dvacet kilo i s postelí a žádné sebevědomí. Asi nemají co dělat, tak píšou nesmysly. Chtěla bych jednou zažít podobnou situaci. Já nemám čas na nic, všechno mám naplánované na minuty,“ přiznala otevřeně.

Rodiče s tím byli v pohodě, řekla

Nedělá jí problém ani fakt, že si ji někteří pletou s mužem. „Pokaždé to beru v legraci. A když se pak lidé se mnou víc baví, hrozně se omlouvají. Vždycky jim říkám, že je to úplně v pohodě, že i tohle ke kulturistice patří,“ uvedla dále.

Její rodiče s tím, že se ve dvaceti vydala na dráhu kulturistiky, neměli problém. Mám úplně pohodové rodiče. Nejdřív jsem to všechno řekla tátovi a zareagoval skvěle, povídá: Hele, je to tvůj život, já s tím nemám problém. Mámě to možná trvalo týden, než si na všechno zvykla, ale pak to také přestala řešit. Řekla jsem jim i to, že se mi líbí ženy,“ popsala dále Věra.

Mikulcová již nějakou dobu žije s blonďatou přítelkyní Janou. Jak Jana, tak i Věra působí v jihlavském fitness centru, jak před časem napsal Expres. Společně rády cestují, navštěvují hrady, zámky i parky a užívají si společný čas na maximum.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy