Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Veřovické fotbalistky nafotily sexy kalendář. Svlékly se jen do kalhotek!

Fotbalistky se rozhodně nestydí.
Zdroj: Tomáš a Petra Kejha
+ Další 2 fotografie
Veřovické fotbalistky se převedly v celé své kráse. Odhodily stud a nafotily velmi žhavý kalendář. Neměly na sobě dres, ale jen spodní prádlo. A vznikly z toho opravdu sexy fotografie.

Na fotbalovém trávníku, v šatně i ve sprše. Tady všude se fotily veřovické fotbalistky, a to bez dresu a i v jiných pozicích než jen s fotbalovým míčem. Vznikl tak žhavý kalendář z netypického fotbalového prostředí.

„S tímto nápadem jsme přišly před několika lety, kdy jsme nutně potřebovaly peníze, abychom vůbec mohly hrát soutěžní zápasy. Zpočátku to byla jen taková legrace, ze které se nakonec stala tradice,“ řekla portálu iDnes.cz místopředsedkyně AFC Veřovice Romana Košelíková.

A mladé fotbalistky se do toho opřely opravdu s vervou a rozhodně se nestydí. Dresy vyměnily jen za kalhotky a fanouškovské šály a suverénně si stouply před objektiv. Je to prý jejich tradice a takhle se fotí pravidelně jednou za dva roky. Hlavně si dávají záležet na tom, aby byl pokaždé jiný a originální. Zároveň věří, že se o kalendář fanoušci poperou. „Takto po něm bývá větší hlad. Když je na řadě rok, kdy jej nemáme, mnoho lidí se už vyptává, jestli se ho dočká i ten následující,“ dodala Košelíková.

Letos fotbalistky nafotil Tomáš Kejha z Opavy se svojí ženou Petrou. Ten má zkušenosti spíše s rodinnými fotkami a snímky maminek a svateb. Takže polonahé fotbalistky byly pro něj velkou výzvou. Na fotkách je vidět, jak si fotbalistky natahují štulpny, líčí se nebo si foukají vlasy. Dívky jsou nahé, ale vlastně vůbec nic navíc tam neuvidíte.

A o kalendář je pokaždé velký zájem. „Posledně jsme nechaly udělat 350 kusů a ještě v březnu se pak někteří lidé ptali, jestli ještě máme nějaké kalendáře. Pokud o něj bude zájem i tentokrát, budeme uvažovat i o možnosti dotisku,“ nastínila portálu iDnes.cz místopředsedkyně klubu. Výtěžek z kalendáře půjde jedné z hráček, která má nemocné dítě.

Související články

Další články