Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Veroniku Kopřivovou čekají zlé časy: Její přítel se rozhodl pro dobrovolný celibát

+ Dalších 23 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Bývalka Jaromíra Jágra (47) Veronika Kopřivová (26) sice opustila jednoho profesionálního sportovce a začala si užívat s výrazně mladším vysekaným modelem Miroslavem Dubovickým (27), jenže je otázka, nakolik a jak často bude moci využívat výhod jeho mládí. Chlapík, který si vydělává nejen pózováním v reklamách, ale zároveň je i špičkovým kickboxerem, eXtra.cz potvrdil, že jeho láska už brzy bude muset zapomenout na jakékoli projevy náklonnosti!

Ti dva spolu vypadají fantasticky, jako pár snů, ideální letní milenecká dvojice. Zdá se, že jsou naladěni na stejnou notu a ve všem si rozumějí. Po dvou měsících prázdninování všude možně po světě se ale vrátili do reality všedních dnů a Míra se už začal tvrdě připravovat na zářijový zápas, po němž chce zaútočit i na titul mistra světa. A má to bohužel i své zápory.

Když se Dubovického zeptáte na jeho vztah s Veronikou, zdvořile se omluví, že to nebude nijak komentovat, o sportu ale mluví s vášní a dlouhé minuty.

Abstinence

„Trénoval jsem i na dovolené a už mě brzy čeká dvoufázový trénink. Brzy to vypukne,“ začal zlehounka. Našeho redaktora jen tak náhodou napadlo v legraci zeptat se na to, jestli musí před zápasem dodržovat sexuální půst, načež jsme dostali překvapivou odpověď.

„Vy se smějete, ale je to tak. My fighteři dodržujeme celibát, abychom byli agresivnější, měli energii a abychom byli draví. Když jsem se připravoval na mistrovství republiky, tak to bylo týden před zápasem. Když jsem ale létal na mistrovství Evropy, světa nebo měl podobně důležité zápasy, jaký mě čeká i teď, tak celibát začal čtrnáct dní před bojem. Je to náročné, co vám budu povídat,“ přiznal eXtra.cz otevřeně Miroslav Dubovický.

Doufejme jen, že jeho přítelkyně Veronika Kopřivová si na dovolené uzmula něco z radovánek do zásoby a že jí v září nebudou chybět. A také lze dvojici jen přát, aby jí dočasný nedostatek intimností nijak neublížil. Třeba to ale jejich vztah jen posílí!

Mohlo by vás zajímat

Další články