Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Veroniko Kopřivová, víš to? Tvůj kluk Dubovický se chystá do války, po které se VYROVNÁ JÁGROVI!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 42 fotografií
FRAJER
Láska hory přenáší a dokáže zdolat moře překážek. Nebo soupeřů a dodat zamilovanému zlatou medaili! Nový kluk po boku Jágrovy ex Veroniky Kopřivové (28) se totiž po letech, kdy svoje tělo obnažoval hlavně před objektivy fotoaparátů a kamer, rozhodl naplno vrátit do kickboxu a získat titul mistra světa.

Míra bude ještě letos útočit na světový titul. Pustil se do toho naplno, nic jiného ho teď skoro nezajímá,“ informovali nás jeho kamarádi. Míra už na mistrovství světa párkrát zápasil, dvakrát byl druhý a jednou třetí.

Zeptejte se ho na vztah s Veronikou Kopřivovou a bude dělat, že špatně slyší nebo že náhle přišel o zrak, pokud jde o textové zprávy. Jakmile ale přijde na přetřes jeho milovaný sport, mluví ochotně.

Likvidátor

„Tohle je pravda. Chci se stát mistrem světa. Chyběl mi už dvakrát kousek, ale teď věřím, že to dokážu. Na přelomu září a října je v Praze evropský pohár, budou tam největší bombeři z Ruska a podobně, tak nejdřív padnou oni a pak ti ostatní,“ řekl eXtra.cz Dubovický.

Půjde o boj pod prestižní organizací K-1, v níž se zápasy od klasického kickboxu liší tím, že jsou povolené údery koleny a pravidla byla zjednodušena tak, aby lehčeji docházelo k napínavým soubojům i s knokauty.

Sen

*

„S MMA je to nejpopulárnější, co může být. Tréninku se teď věnuju naplno a dám do toho všechno. A teď, když se o mě různí lidé otírají, aniž by mě znali, do toho půjdu s ještě větší motivací. Bude to fakt pro tělo brutální příprava, ale stojí mi to za to. Každý sice vidí jen těch pár minut boje v kleci nebo ringu, ale to je skutečně už jen taková třešinka na dortu. Pravý boj je cesta, kterou si zápasník prochází ještě předtím, než přijde samotný zápas,“ dává Mirek najevo, že moc dobře ví, o co tu jde.

Tak uvidíme, jestli mu i za těchto podmínek, kdy bude od rána do večera makat na fyzičce a v ringu, zbude dostatek času i na rozvíjení vztahu s Veronikou. Pokud se mu ale podaří uspět, v něčem se vyrovná jejímu bývalému: Jarda Jágr (47) má totiž z hokejového mistrovství světa hned dvě zlata…

Související články

Další články