Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Veroniko Kopřivová, takhle ne! Pořádní chlapi mají rádi ženu krev a mlíko. Ty jsi jen vyzáblá kostra!

Ze zdravého cvičení se stává závislost, která mnohdy končí hodně
špatně.
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Veronika Kopřivová dělá všechno pro to, aby byla pro svého boha Jardu tou nejdokonalejší. Co jí taky jiného zbývá? Inteligence moc nepobrala a kráskám jako Andrea Verešová nebo Daniela Peštová se nemůže rovnat. To, co ale předvádí poslední dobou, je docela za hranou chápavosti.

Buďme realističtí a řekněme si na rovinu, že Veronika Kopřivová není žádná kráska. Hezký obličej má, to bezesporu ano, ale takových holek potkáte na ulici tisíce. Ničím nevyniká a není nijak výrazná. Pokud by po jejím boku nebyl českým lidem zbožňovaný Jaromír Jágr (44), neštěkl by po ní ani pes.

Že to bude mít Veronika hodně těžké, je jasné každému už při pohledu na bývalé partnerky Jaromíra Jágra. Borhyová (38), Verešová (36), Kubelková (39) kromě originálního a velmi půvabného vzhledu, který je bezpochyby jejich předností, oplývají inteligencí a důvtipem. Což bychom u Kopřivové hledali jen marně. Ta má přednosti úplně někde jinde.

Veronika musí své nedostatky, které jsou evidentní a nejdou jen tak mávnutím ruky schovat, dohánět, kde se dá. Jenomže když jste průměrně hezká holka, jejíž studijním vrcholem bylo absolvování oboru kadeřnice, kde chcete a hlavně co dohánět? Pozor, Jardova striptérka sice není chytrá, ale je moc dobře vychytralá.

Jágr nepotřebuje v posteli holku, která mu vypočítá kvadratické rovnice, nýbrž slečnu s dokonalou postavou, aby se bylo na co koukat. A tohle si neúspěšná finalistka Miss vzala k srdci. Po absolvování Miss 2012, kdy o ni nebyl žádný zájem, Veronika přibrala. Jenomže tohle si nyní nemůže dovolit. Moc dobře ví, že jakmile přestane cvičit, její váha rapidně stoupne. Proto také své tělo týrá několikrát denně v posilovně. Ale v poslední době její postava nabrala jistý spád. Rozhodně už nemá sexy tělo, jakým se mohla pyšnit před pár měsíci. Spíš se pomalu mění v chodící kostru a její tělo vypadá, jako by mělo problém s anorexií.

Milá Veroniko, chápeme, že bez Jágra bys musela stále tancovat a nechávat se osahávat od slizkých Němců, aby sis udržela svůj standard. Ale uvědom si, že žádný chlap nechce mít v posteli věšák na ramínka. Chlapi milují kypré tvary a když je ženskou za co chytit. Tak si vezmi z toho ponaučení a dej si jahodové knedlíky.

Související články

Další články