Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Veronika Žilková se ostře zastala dcery Agáty a miminka! Co řekla?

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Agáta Prachařová tvrdí, že je těhotná, a prosí všechny, aby zanechali negativních reakcí. Bojí se, že potratí, a tvrdí, že žádná aférka s fotografem Dereckem Hardem nebyla. Teď ji podpořila i její matka Veronika Žilková.

Agáta Prachařová (31) tvrdí, že žádného fotografa Derecka Harda nezná a nikdy s ním nespala. Jenže fotky na jejím Instagramu hovoří jinak. Tady dokonce svého fotografa nazývá velkou láskou.

Fotograf Dereck Hard se netají tím, že s Agátou měl poměr, a dokonce plánovali vztah na celý život. Agáta to popírá a tvrdí, že je to nesmysl, protože je přeci s Prachařem těhotná.

Teď se do celé zamotané situace vložila Agátina matka Veronika Žilková, která chce jenom jedno - bezpečí dítěte!

„Žádám všechny muže a novináře v okolí Agáty, aby si uvědomili, že se podílejí na honu na těhotnou holku. Je úplně jedno, co je pravda. Teď jde jen o miminko. Od chvíle zplození se zakládá nervová soustava a srdíčko a teď se může stát průšvih. V přírodě je matka hájená. Nejde mi teď o Agátu, ta je mi teď jedno, stejně jako její manžel a ostatní frajeři. Mně jde hlavně o to nenarozené dítě, aby se mohlo ve zdraví narodit,“ řekla zoufale Blesku.

Související články

Další články