Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Veronika Žilková se bavila na plné pecky: Obklopila se mládím a laškovala s Holomáčem

Veronika Žilková flirtovala s Josefem Holomáčem.
Zdroj: Renáta Bušková/eXtra.cz/koláž
+ Dalších 24 fotografií
Slavení

Veronika Žilková (61) opět středem pozornosti. Na premiéře divadelního představení Já, diktátor ji přišla podpořit část její rodiny i přítel Josef Holomáč. Herečka se po celou dobu usmívala od ucha k uchu a občas vypadala, jako by poletovala vzduchem. Těžko říct, jestli to bylo štěstím z podařeného vystoupení, nebo skleničkou vína. Redakce eXtra.cz byla také na místě.

O herečce Veronice Žilkové už víme, že je plná života. Zvlášť po nalezení nové lásky Josefa Holomáče. Ten ji přišel podpořit do divadla Broadway na premiéru představení Já, diktátor. A nebyl jediný. Stavili se i její synové Vincent a Cyril Navrátilovi.

Veronika to rozjela

Veronika po skončení představení, v němž hraje hned několik rolí, zavítala mezi diváky. Stále ale měla na sobě část make-upu z představení, takže působila trošku nemocně. Světlovlasá herečka ale házela úsměvy na všechny strany a po převlečení došlo i na nějaký ten alkohol. A i když svůj vztah s rockerem Pepou Holomáčem nikdy úplně nepotvrdila, tak nyní to vypadalo, že pouze o přátelství zřejmě nejde.

„Nežiju novou etapu s novým partnerem. Mám velmi dobrého kamaráda, kterého znám půl roku. A který dostal nálepku partner,“ řekla před časem Veronika pro Ženy iPrima.cz. Nyní na svého „partnera“ házela laškovné pohledy.

Mimo jiné na premiéru také dorazili Jordan Haj s Emmou Smetanou, Iva Pazderková nebo Radek Banga s manželkou Veronikou.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy