Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Veronika Žilková prozradila detaily o svém zdraví: Nechtěla dopadnout podobně jako Bohdalová

Veronika Žilková se rozpovídala o hospitalizaci: Prozradila detaily svého stavu
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Zdravotní stav

Herečka Veronika Žilková byla před pár dny hospitalizována v nemocnici. Ten den navíc měla odehrát představení, ale nakonec za ni musela zaskočit alternace. Pro CNN Prima News přiznala, proč se rozhodla o hospitalizaci promluvit až později. 

Jednašedesátiletou Veroniku Žilkovou přepadly zdravotní komplikace a ona skončila v nemocnici. O jaký přesný zdravotní problém se jednalo, to herečka neprozradila. Jen přiblížila, že dostala vysoké horečky a lékařům se nelíbil její krevní obraz.

V den, kdy navíc byla hospitalizovaná, měla odehrát divadelní představení. V něm Veroniku nakonec musela zaskočit alternace, jak píše web Aha!.

Nechtěla skončit jako Bohdalová

Pobyt v nemocnici před fanoušky tutlala, nakonec jim ale vše vyzradila o pár dní později během streamu na svém Instagramu. „V nemocnici se trochu báli, jestli to nezpůsobí novinářský rozruch. Ale když mě propustili a já věděla, že jsem v pořádku, řekla jsem to svým fanouškům během cvičení na Instagramu. Někteří diváci věděli, že jsem měla hrát v divadle a že za mě zaskočily alternace. Pamatuji si, jak chudák Jiřina Bohdalová musela vysvětlovat, že byla nemocná. Tak jsem to raději přiznala,“ prozradila pro CNN Prima News Žilková.

Veronika poté, co opustila nemocnici, poděkovala lékařům i své dceři Kordulce. Podle jejích slov to bylo vážné a šlo o vteřiny. Já jsem byla docela vážně nemocná a jsem moc ráda, že se mi to podařilo utajit. Byla jsem týden v nemocnici. Strašně děkuju vojenské nemocnici a mladému panu doktorovi, který mi zachránil život. Přišlo to ze vteřiny na vteřinu,“ uvedla na Instagramu.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy