Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Veronika Žilková promluvila: Batulková není moje tchyně a povím vám, jak to teď má Agáta s Jakubem!

Veronika Žilková opět bojuje za svou dceru Agátu.
+ Dalších 27 fotografií
Prachařovi za sebou mají divoké Velikonoce. Sestra Jakuba Prachaře Mariana Prachařová slavila na Velikonoční pondělí 23. narozeniny. Na svou oslavu však manželku svého bratra Agátu nepozvala. Prachařová odpověděla po svém a vypadalo to docela na konflikt. Situaci se snaží jako vždy uklidnit Veronika Žilková.

„Family. Jsem za ni vděčná…“ komentovala svoji narozeninovou oslavu Mariana. Docela výsměch pro Agátu a její family. Jenom chvíli poté přidala Prachařová fotku z Velikonoc a k ní nenápadný hashtag: moje rodina je lepší než tvoje.

Prostě takové sváteční pošťuchování. Kam se na to hrabe výprask pomlázkou. A situaci ohledně rodiny nezlepšil ani výrok Veroniky Žilkové. „Zaprvé: paní Batulková není moje tchyně, neviděla jsem ji rok,“ řekla v magazínu Mladá fronta.

A pak začala vysvětlovat, jak je to mezi Agátou a Jakubem skvělé. Zadruhé: Agáta je ve svém manželství spokojená. Přestala nám brečet doma, vrátili se k sobě a jsem hrozně ráda, že se spolu těší na miminko. Bouře byla veliká, ale už přešla. A já teď hlídám vnouče Kryšpína, protože oni spolu odjeli někam na líbánky, a jsem moc šťastná," dodala.

Mohlo by vás zajímat

Další články