Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Veronika Žilková pobavila Česko: Aby Agáta donosila dítě, musela si najmout ochranku!

+ Dalších 13 fotografií
Agáta Prachařová tvrdí, že je těhotná. Tvrdí, že dítě čeká s manželem Jakubem Prachařem. Jenže ještě je tu fotograf Dereck Hard a ten zase tvrdí, že má s Agátou milenecký poměr. A co na to Veronika Žilková? Ta řeší problémy s ochranou. Tedy vlastně s ochrankou.

O co v kauze jde? O to, že nikdo neví, zda Agáta Prachařová (31) čeká dítě. A pokud ano, tak nikdo neví s kým. Ve hře jsou totiž minimálně tři lidé – manžel Jakub (33), milenec Dereck a pak ještě hokejista Jakub Valský, který byl s Aguš na dovče.

Agáta s novináři nyní nekomunikuje. Protože se jí ptali, s kým to dítě čeká, a naznačovali, že v tom Aguš má hokej. A to se Agátě nelíbilo, tak se stáhla do ústraní. Momentálně za ni hovoří její matka Veronika Žilková. Ta už národu stihla sdělit, že Agáta je v péči psychologů a je ukrytá na tajném místě.

Ale Žilková ví, že tohle nestačí. Je potřeba odvádět pozornost, vrtit psem, co to jen jde. A tak jsme se nedávno mohli dočíst, že plné ruce práce má také ochranka, která na celou rodinu dohlíží.

Ochranku Žilková vyfasovala kvůli svému manželovi Martinovi Stropnickému, který na ni má jako ministr svaté právo. Jenže tahle ochranka nepracuje, jak by měla. A Žilková o tom povyprávěla! Normálně ji na ulici zastavují cizí lidé a chtějí se s ní fotit! A ochranka to nestíhá!

„Úplně se děsím focení na veřejnosti. Když ke mně přijde nějaký chlap a ptá se, jestli se se mnou může vyfotit, popadne mě, jako bychom spolu chodili tři roky. Kdyby to někde vyšlo, jak bych někomu vysvětlovala, že jsem s tím pánem neprožila románek? Z toho mám úplnou hrůzu. Zrovna ve středu jsem šla po nákupním středisku, najednou mě popadli dva chlapi, až jsem se lekla, že mě chtějí unést. Jenže oni zařvali: ‚Verčo, my tě milujeme!‘ A pak plác a buch. Pán z ochranky se mě ptal, jestli jsou to známí, jenže já jsem je v životě neviděla. Asi se dívají na Tele Tele, což už je dnes seriál pro pamětníky. Lidé se chovají tak familiárně! Fanoušci a fanynky vás objímají, líbají. Jak to má ochranka rozlišit, kdo je známý a kdo ne. A tím Agátu nebráním. Nevím, co dělá a kde je pravda. Fanoušci a fanynky ale zničili život už mnoha známým lidem svými vylhanými historkami,“ uvedla Žilková pro super.cz.

Ptáte se, jak souvisí fotografování fanoušků se známými herci s údajným těhotenstvím Agáty? A proč je do toho zamotaná ochranka a pánové v nákupním středisku? Také nechápeme, co tím chtěla Žilková říct. Ale nějak to souviset musí! Jen doufáme, že to dítě Agátě neudělali úplně cizí pánové v nákupáku…

Související články

Další články