Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Veronika Žilková otevřeně: Promluvila o soudu se Stropnickým i o Soukupovi

Veronika rozhodně nevypadá na 60
Zdroj: Jiří Schott/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Zpověď

Herečka Veronika Žilková (60) sice neprochází zrovna lehkým obdobím, ale i v takových dobách dokáže myslet na pozitivní věci. V rozhovoru pro Blesk promluvila o blížícím se soudu s politikem Martinem Stropnickým (65) i o tom, jak se jeho místo postupně zaplňuje jiným členem. 

Herečka Veronika Žilková byla vždy velmi otevřená a jinak tomu není ani tentokrát. V rozhovoru pro Blesk se svěřila se současnou situací, kterou zažívá. „Brzy proběhne soud o střídavou péči,“ nechala se slyšet. S politikem Martinem Stropnickým, který je momentálně velvyslancem v Izraeli, mají společně dceru Kordulu Stropnickou.

Podle Žilkové Stropnický střídavou péči odmítá. „Pobyt v Izraeli si o rok prodloužil. Když je v pětašedesáti letech přesvědčený, že ho dcera v pravidelném osobním kontaktu nepotřebuje, jeho názor soudem nezměníte. Ale za pokus to stojí,“ myslí si herečka.

Otcové mají důležitou roli

Veronika Žilková si myslí, že v Izraeli mají otcové důležitější místo než v Česku a s tímto vnímáním souhlasí. „Otec většiny mých dětí, Marek Navrátil, zemřel. Dospělé děti se pořád v myšlenkách otce ptají na radu. I já. A pro dcery je otec důležitější než matka,“ doplnila.

I proto si myslí, že je střídavá péče v době nezletilosti velmi důležitá. „Víte, já obdivuji otce, jakým je třeba Janek Ledecký, který na úkor svého času dceru od dětství podporoval a stojí za jejím úspěchem. Nepotřebuji, aby jí dělal svačinky. Potřebuje od něj mužskou pomoc a podporu třeba ve sportu,“ dodala Žilková.

Místo po Stropnickém se zaplňuje

Na dotaz, zda je pořád sama, odpověděla, že sama nikdy nebyla. „Po odchodu manžela se mi otevřely nové cesty. Našla jsem nová přátelství a i rodina se doplnila o nové členy,“ doplnila.

Tím měla na mysli nejen mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, který je novým partnerem její dcery Agáty Hanychové, ale také jeho syna Lukáše. Mia miluje jeho syna Lukáše a bere ho za velkého bráchu. Doteď byl její idol strýc Vincent. Ale naše rodina je otevřená všem novým příchozím. Místo po dědovi Stropnickém a jeho dětech se postupně zaplňuje,“ uvedla rázně.

Už v dubnu informoval web eXtra.cz, že se Martin Stropnický s Žilkovou rozvádí. Papíry s žádostí o rozvod jí herec poslal mailem. Důvod rozpadu manželství má být Stropnického mladá milenka a konzulární referentka Markéta Horňáková, kterou si našel v Izraeli.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy