Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Veronika Žilková opustila manžela v Izraeli. Nejsem dobrá manželka, přiznala

Veronika Žilková opustila manžela v Izraeli. Nejsem dobrá manželka, přiznala
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
rodina
Herečka Veronika Žilková (58) je velmi energická a kreativní žena. V Izraeli, kam se loni odstěhovala za manželem Martinem Stropnickým, stihla vytvořit několik projektů včetně učení českého jazyka dětí z česko-izraelských rodin. Veronika je ze Svaté země naprosto nadšená, což v několika rozhovorech sama přiznala. Před více než měsícem se ale vrátila do Česka a manžela nechala v Tel Avivu.

Veronika Žilková se po roce stráveném v Izraeli vrátila do Česka v rámci dobrovolné evakuace, kterou vyhlásilo ministerstvo zahraničí v době pandemie. Původně si myslela, že v Česku zůstane jen pár týdnů. Zastihla tu ale svou maminku Olgu (96) právě v době, kdy se jí zhoršil zdravotní stav. Rozhodla se proto zůstat déle.

V Česku zůstane kvůli mamince

"S manželem jsme se domluvili, že tu zůstanu jako pečovatelka," prozradila oblíbená herečka v rozhovoru pro Český rozhlas. Veronika tu začne v létě znovu pracovat - věnovat se herectví, což v Izraeli nemohla. Svatou zemi si ale nemůže vynachválit. Cítí se tam daleko bezpečněji než v jiných evropských zemích a rovněž si pochvaluje všudypřítomnou přátelskou atmosféru tamních obyvatel.

Napotřetí se poučila

Rozhodnutí vrátit se pro ni bylo, i přesto, že tu má většinu rodiny, složité. Od milovaného manžela se odloučila na dlouhé týdny. Veronika v rozhovoru prozradila, že jelikož je vdaná už potřetí, stačila se z některých chyb poučit. "Nejsem žádná dobrá manželka, to bych nesměla být potřetí vdaná, ale Martina si moc vážím, protože je čestný... To potom skousnu některé vlastnosti, třeba to, že je puntičkář," popsala Veronika jednu z manželových neřestí.

Je to frajer

Martin Stropnický, který býval členem vlády a nyní je už "jenom" státní úředník, je pro Veroniku hrdina. "On si mě vzal s pěti dětmi, takže je to frajer," doplnila. Na společné setkání si bude muset ještě herečka měsíc počkat. Manžel za ní a za dcerou Kordulou přijede na dovolenou.

Na oblíbenou chalupu v Orlických horách ale nezamíří. Před několika dny ji totiž herečka musela prodat kvůli finanční tísni dcery Agáty, která potřebuje peníze na vyplacení manžela Jakuba Prachaře (36), se kterým se momentálně rozvádí.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy