Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Veronika Žilková o tutlané svatbě Agáty: Věděla jsem o ní jen pár hodin předem, směje se

+ Dalších 59 fotografií

Veronika Žilková je štěstím bez sebe. V pátek si užila svatbu své dcery Agáty Hanychové, která se provdala za svou staronovou lásku Miroslava Dopitu. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, je nesmírně ráda, že Mirka přijali do rodiny, ovšem o obřadu se dozvěděla pouze pár hodin předem. 

Na svatbě Agáty Hanychové samozřejmě nechyběla ani maminka Veronika Žilková. Oblíbená herečka je velmi pyšná a raduje se, že Mirka konečně přijali do své rodiny. Jak přiznala v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz, lepšího zeťáka by si ani nemohla přát. I ona byla však z veselky překvapená, dozvěděla se o obřadu pouze pár hodin předem.


"Já jsem to netušila. Myslím si, že je to otázka hodin, co vím o této svatbě, takže jsem to netušila, ale musím říci upřímně, že jsme si to od začátku všichni přáli. Oni se setkali, když jsem tancovala ve StarDance, a když bylo finále, tak mi přišel pozitivní test a zjistila jsem, že čekají miminko," vzpomíná Veronika s neutuchajícím úsměvem na tváři a dodává, že od té doby si všichni přáli, aby Mirek patřil do jejich rodiny.

Veronika Žilková svatbu neplánuje

Žilková si Mirka pamatuje ještě z dob, kdy chodil na základní školu. "Já už jsem si ho tehdy všimla a mám pocit, že se pouze stalo to, co se stát mělo," říká nadšeně. "Myslím si, že nejdůležitější je, že je hodný a laskavý a má smysl pro humor. To jsou nejdůležitější vlastnosti. Moje děti ho milovaly, Agátiny děti ho milují," pokračuje.


Původní plán svatby byl takový, že měla být 23. prosince, tedy v době, kdy Veronika i se svými dětmi odjížděla na lyžovačku do Alp. "Já bych o té svatbě vůbec nevěděla," přiznává. Že by místo na svatbě byla na horách, by ji však nemrzelo: "Ne, ne, ne, nemrzelo," říká rázně. Veronika novomanželům na svatbě velmi pomohla, jako správná babička si vzala na starost děti. "Já jsem taková ta hlídací babička a jsem moc ráda, že jim mohu dopřát a hlídám všechny děti," vysvětlila.

A co samotná Žilková, neplánuje také svatbu? Nutno podotknout, že po boku jejího přítele Josefa Holomáče totiž zraje jako víno. "Určitě ne, já už se nikdy vdávat nebudu. Já jsem ani nechytala svatební kytici, mě tam pouze donutili se postavit. Všichni jsme chtěli, aby ji chytla Jana (sestra ženicha, pozn. red.)," zakončuje.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy