Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Veronika Žilková o svých třech manželech: Všechny jsem živila, ani jeden nestál za to

Veronika Žilková promluvila o svých expartnerech
Zdroj: Herminapress/Profimedia/eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
Manželství

Veronika Žilková (62) byla ve svém soukromém životě třikrát vdaná. Pokaždé ale její manželství skončilo rozvodem. Nyní se populární herečka v podcastu své dcery Agáty Hanychové (39) otevřeně svěřila s tím, proč ani jeden z jejích vážných vztahů nevydržel. „Daň za moji slávu jsou tři nepovedená manželství,“ posteskla si Žilková, která už nějaký ten pátek randí s kytaristou Josefem Holomáčem (64).

Veronika Žilková je úspěšná a hojně obsazovaná herečka, která o práci nikdy neměla nouzi. Jak ale sama o sobě v podcastu Agáta a Ornella prohlásila, daň za její slávu jsou tři nepovedená manželství. Jejím prvním manželem byl režisér Jiří Hanych, podruhé řekla "ano" stavebnímu inženýrovi Marku Navrátilovi, jenž zemřel na mrtvici. Potřetí se postavila před oltář společně s hercem a bývalým velvyslancem ČR v Izraeli Martinem Stropnickým.

„To, že jsem zvládla natočit přes 500 filmových a televizních rolí, vychovat šest dětí, v jednu chvíli jsem jich měla sedm, tak to odneslo partnerství. Na to jsem čas neměla, a to je zásadní chyba. Nebylo to tím, že bych si neuměla urvat trochu času na partnera, ale nikdo z nich mi za to nestál,“ svěřila se Žilková v podcastu své dcery a její nejlepší kamarádky, kde se rozpovídala i o svých bývalých mužích.

Všechny muže živila

"První manžel byl student a já už točila, takže jsem to táhla já, druhého manžela jsem živila komplet a třetí se taky nechal hodně živit. V podstatě bydlel u nás zadarmo," odhalila herečka, která s Martinem Stropnickým žila osmnáct let a kvůli jeho práci s ním rok a půl pobývala v Izraeli.

O druhém manželovi Marku Navrátilovi uvedla, že byl alkoholik. "Hodně pil. Děti ho zbožňovaly a všichni ho oplakáváme, ale on šel třeba v pondělí do práce a vrátil se ve středu. Mezitím hrál někde ruletu nebo mi zahýbal," zavzpomínala v podcastu své dcery na doby, kdy musela celou rodinu živit ona.

Kariéra a děti na prvním místě

Žilková zavzpomínala také na dobu, kdy byly její děti malé. V té době se známá umělkyně intenzivně věnovala práci. „Osobní život jsem nepotřebovala. Měla jsem to štěstí, že mě moje práce bavila, takže jsem měla práci a koníček v jednom. A strašně mě bavily moje děti. Nepotřebovala jsem kamarádky, protože děti pro mě byly zdroj vztahů,“ řekla herečka otevřeně s tím, že kvůli kariéře a dětem jí nezbývalo příliš volného času na partnerský život, což zřejmě její partneři nesli velmi těžce.

Video: Rozhovor s Veronikou Žilkovou o nadaci Daruj vlasy a soukromí:


V současné době jsou už všechny její děti plnoleté, nejmladší Kordula Stropnická (18) před nedávnem úspěšně odmaturovala. Také Žilková působí velmi spokojeně po boku kytaristy Josefa Holomáče.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy