Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Veronika Žilková o dceři: Kordula má spoustu skvělých vlastností po svém tatínkovi

Veronika Žilková: Kordula má spoustu skvělých vlastností po svém tatínkovi
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
mateřství

Herečka Veronika Žilková (60) se pomalu, ale jistě připravuje na to, že její nejmladší dcera Kordula Stropnická (17) už bude brzy dospělá a opustí její mateřskou náruč. Hvězda nového českého filmu Spolu se v rozhovoru pro eXtra.cz svěřila, jak se připravuje na tento další z životních milníků a jakým směrem má Kordula v plánu se vydat. 

Vysněná práce

Herečka Veronika Žilková byla vždy obklopena spoustou dětí. Kromě svých vlastních čtyř ratolestí, mezi něž se řadí i pátý Melichar, který se dožil pouhých 198 dní, si osvojila ještě další dvě. Nejmladší z početné rodiny je sedmnáctiletá Kordula, která se stala ozdobou červeného koberce letošního ročníku mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, kam přijela doprovodit svou maminku.

I když drobná blondýnka plní svůj TikTok různými videi, v maminčiných šlépějích se jít nechystá. "Mým směrem se určitě nevydá, protože je po svém tatínkovi," uvedla Veronika, a i když by se mohlo zdát, že po tom, co se s ní Kordulin otec Martin Stropnický letos rozešel na dálku prostřednictvím e-mailu, nebude herečka zrovna jásat, opak je pravdou. "Náhodou je to skvělé. Má spoustu skvělých vlastností po svém tátovi a je úplně jedno, jak to teď dopadlo, prostě ty geny jsou tam perfektně namíchaný," řekla herečka v rozhovoru pro eXtra.cz.

I když to není herectví, Kordula už své vysněné zaměstnání má. "Kordula jezdí na koni a chodí na střední sportovní školu se zaměřením mimo jiné i na jízdu na koni," prozradila maminka těhotné influencerky Agáty Hanychové pyšně a objasnila, proč ji nejmladší dcera tentokrát nedoprovodila do pražské Lucerny na premiéru filmu Spolu, kde hraje jednu z hlavních rolí. "Kordula je zrovna na závodech v Martinicích, proto mě dnes přišli doprovodit jen synové."

Podstata mateřství

Nemá ale herečka o svou krásnou dceru strach? Kůň je přece jen velké zvíře. "Já jsem tam byla a pojedu tam brzy ráno zase, ale mám strach, a když to točím, chvílemi i zavírám oči," svěřila se někdejší hvězda pořadu Tele Tele. "Mám strach, ale to je i podstata mateřství dát tomu dítěti svobodu. Bát se, ale nezakazovat," dodala.

"Je to takový celoživotní boj matek, kdy zakázat a nedovolit dítěti létat a rozlétnout se, a kdy ta matka musí vydržet, že to dítě vzlétne, rozlétne se a riskuje nějaký problém." Jak se sama herečka připravuje na vylétnutí své nejmladší dcery z hnízda? "Tak je jí sedmnáct. Já myslím, že už jsem dávno připravená," řekla Veronika Žilková se smíchem. "Má štěstí, že je mé šesté dítě, a tak už spoustu věcí neřeším."

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy