Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Veronika Žilková nemůže přijít Stropnickému na jméno: Je to tak dávno, že si ani nepamatuji, směje se

+ Dalších 5 fotografií

Veronika Žilková (60) se teď v posledních měsících v životě rozhodně nenudila. Zčistajasna se po 18 letech rozešla se svým manželem Martinem Stropnickým (65) a nyní se raduje z nového vztahu její dcery Agáty Hanychové (37). Herečka navštívila pořad 7 pádů Honzy Dědka, kde promluvila i o svých manželstvích, přičemž přiznala s humorem sobě vlastním, že poslednímu manželovi nemůže přijít na jméno. 

Herečka Veronika Žilková se v 7 pádech Honzy Dědka rozpovídala o nejhorších momentech z natáčení a řeč přišla i na chystaný seriál Primy Sedm schodů k moci, kterým se dostala i ke svým partnerským vztahům.

"Je to podle scénáře Josefa Klímy, inspirováno reálnou skutečností, která se stala v naší politice docela nedávno, kdy ambiciózní žena zničila manželství jednoho politika… moment, to není z mého života… Ona se jmenovala Jana a on Petr. Pepa Klíma to napsal tak, že já už po tomto seriálu nikdy nepůjdu k volbám. Když se člověk podívá, jak jsou všichni se všemi domluvení,“ přiznala Veronika Žilková.

Veronika už na Stropnického raději zapomněla

Po poznámce Honzy Dědka o tom, že o politicích ví mnoho, si rýpla sama do sebe. A na svého bývalého manžela Martina Stropnického raději zapomněla.

"Spávala jsem s nimi. Teda s jedním. Ale jak měl víc funkcí… Ministr obrany, kultury, zahraničí, velvyslanec… Ale už je to tak dávno, že si ani nepamatuju jeho jméno," překvapila doznáním Veronika Žilková.

Celý rozhovor sledujte dnes v Pohádkových 7 pádech Honzy Dědka ve 21.35 na Primě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy