Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Veronika Žilková na lovu dokonalého chlapa: Budu hledat mužnost, aby to byl samec a pán tvorstva, říká

+ Dalších 11 fotografií

Herečka Veronika Žilková (61) se musí cítit jako v sedmém nebi. Jako porotkyně soutěže Muž roku 2023 je totiž v obklopení mladých krasavců, kteří se i právě zmíněnou herečku budou snažit přesvědčit o své dokonalosti. Jak ale Žilková prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz, zajíčkům to rozhodně nedá zadarmo. Jaké parametry by měl podle ní mít ideální muž? A jaký typ chlapa jí nejvíc imponuje?

Veronika Žilková si na tiskové konferenci Muž roku 2023 společnost mladých zajíčků opravdu užívala. Pro herečku jako porotkyni je tato role první zkušeností, kterou však dobře využila k tomu, aby mládence řádně prověřila. O tom, jak by měl vypadat ideální Muž roku, má jasno.

Muž roku v očích Veroniky Žilkové

"No hlavně by měl být muž, to znamená žádná bačkora, ale měl by být sebevědomý, protože ono centimetr sem a tam, někde nějaký sval, to není tak důležité jako kouzlo osobnosti toho muže. Já se těším, já mám muže ráda, mám tři sny, měla jsem tři manžely, spoustu kolegů jsem poznala na jevišti, takže si troufnu říct, že mám srovnání. Takže budu hledat mužnost, aby to byl ten samec a pán tvorstva," promluvila s úsměvem Veronika pro eXtra.cz.

A jak se liší vlastnosti Muže roku a ideálního partnera podle Žilkové? "U Muže roku posuzujete hlavně jeho fyzickou část, nějaké základní charisma, ale neposuzujete, jaký bude manžel nebo otec, což je super. Je to přesně jako na Miss, tam taky není kategorie 'umíte vařit'. Je to prostě kategorie o nějaké fyzické kráse," zdůraznila Žilková. A jak je to s osudovým partnerem? "Měl by mě mít rád. To stačí," usmála se na závěr maminka Agáty Hanychové.

Vychování synů

Na akci, která je zaměřená na muže, se Žilková rozpovídala také o svých dvou synech Cyrilovi Navrátilovi a Vincentovi Navrátilovi. Ti jsou podle své matky dobře vychovaní, pro tento svět prý až moc. "Já si myslím, že jsem své syny vychovala jako gentlemany, pro dnešní dobu možná až příliš, protože moji synové kromě toho, že pomáhají ženám do kabátu, vědí, kdo komu podává ruku, vědí, kdo se pouští první, tak mají i to, že mají potřebu ty své partnerky živit a starat se o ně. Vlastně co já jsem za celý život neměla, tak jsem ty syny naučila," dodala na závěr.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy