Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Veronika Žilková na archivním snímku ze svatby před 13 lety: Tady jsem ještě váhala

Veronika Žilková zveřejnila archivní snímek ze svatby.
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
foto uvnitř

Je to už třináct let od doby, kdy se Veronika Žilková (59) provdala za Martina Stropnického (64). V den výročí se Veronika rozhodla na svůj svatební den zavzpomínat a sdílela s fanoušky archivní snímek, kde stojí jako nevěsta před velkým rozhodnutím vstoupit do svazku manželského. 

Herečka Veronika Žilková patří mezi nejuznávanější české herečky. Velkou popularitu získala zejména díky satiricko-humoristickému pořadu TV Nova Tele Tele, kde zářila vedle Richarda Genzera, Michala Suchánka a Josefa Cardy.

Archivní snímek

Za svůj život byla celkem třikrát vdaná, z toho dvakrát rozvedená. Na třinácté výročí svatby s Martinem Stropnickým se rozhodla zavzpomínat a na svých sociálních sítích sdílela snímek ze dne D, který se neobešel bez vtipného komentáře. "Bude to 13 let, kdy jsem se přestala podepisovat Žilková. Na fotce ještě váhám."

Se svým třetím manželem, hercem a režisérem, později ministrem a velvyslancem v Izraeli Martinem Stropnickým má dceru Kordulku, která se narodila v září roku 2005. V roce 2007 se jim narodil syn Melichar s vrozenou brániční kýlou. Bohužel po 198 dnech na přístrojích v listopadu téhož roku zemřel.

V roce 2018 se stal Martin Stropnický velvyslancem v Izraeli, kam se za ním Veronika i s dcerou odstěhovala. Vlivem pandemie koronaviru a osobních důvodů se vloni na jaře vrátila zpět do Česka, kde se stará i o svou šestadevadesátiletou maminku.

Málokdo by hádal, že Veronika oslaví již šedesáté narozeniny. Jejím kouzlem ke zpomalení času a udržení si skvělé formy může být i fakt, že se pravidelně věnuje cvičení, které sdílí i se svými fanoušky.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy