Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Veronika Žilková je trojnásobnou babičkou: Její snacha porodila holčičku, dostala krásné jméno

Veronika Žilková je trojnásobnou babičkou: Její snacha porodila holčičku, dostala krásné jméno
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
radostná zpráva
Další radostná událost spojená s porodem. Veronika Žilková (58) se těší z třetího vnoučete. Jejímu osvojenému synovi Honzovi (29) a jeho partnerce Elišce se narodila holčička. A to už před pár dny! Maličká dostala i originální a netradiční jméno. A oslavit to můžou i s Veroničiným manželem Martinem Stropnickým (63), který do Čech vyrazil na dovolenou.

Herečka Veronika Žilková si syna Honzu s jeho sestrou osvojila, když byly ještě malé děti. Starala se o ně až do jejich plnoletosti a je jistě hrdá na to, jak vyrostly a zmoudřely. Manžel Martin Stropnický s ní vychovával Honzu v jeho rozbouřených "telecích" letech a všechno to společně mohou oslavit, protože se Stropnický zrovna vrátil z Izraele do Čech, aby si užil dovolenou.

"Jsem za to ráda, protože Martin s námi prožil Honzova nejdivočejší léta," svěřila se se smíchem Blesku. Žilková má jistě radost, protože se stala trojnásobnou babičkou. Osvojený syn Honza se stal tatínkem malé Nelly. "Narodila se 21. července a už ji máme z porodnice doma," dodala.

V dospívání to bylo hektické, dnes je na něj hrdá

Žilková navíc prozradila, že je na syna moc pyšná. Jeho dospívání prý bylo velmi hektické a na pár let jí sešel z očí, ale dnes je z něj úspěšný prodejce aut. Ve své práci se navíc poznal se svou partnerkou Eliškou a už je v plánu svatba.

Společně s novorozenou holčičkou má ještě vnuka Kryšpína, který brzy oslaví 9. narozeniny, a vnučku Miu. Obě děti jsou její dcery Agáty Prachařové Kryšpína má Agáta s Miroslavem Dopitou a Miu s Jakubem Prachařem.

Související články

Další články