Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Veronika Žilková dostává úder zpět: Manžela ti s láskou daruju, vzkazuje Holomáčová a odmítla vztah se ženou

Martina a Josef Holomáčovi v době, kdy jim to klapalo. Ty dny jsou ale již minulostí.
Zdroj: Se svolením Martiny Holomáčové
+ Dalších 6 fotografií
ODPOVĚĎ

Herečka Veronika Žilková (60) se neuvěřitelným způsobem navezla do stále ještě manželky svého milence Josefa Holomáče (62) a veřejně o ní de facto začala prohlašovat, že je lesbička. Martina Holomáčová si to ale rozhodně nenechala líbit. „Manžela jí s láskou daruji,“ napsala do redakce eXtra.cz.

Veronika Žilková: Obvinění sokyně v lásce

To bylo před pár měsíci křiku, jak se velvyslanec Martin Stropnický choval nečestně! Jako by herečka Veronika Žilková sama nezažila, jaké to je, když si člověk v manželství najde někoho jiného a rozbije vše dosud vybudované. Nyní se rozhodla sehrát podobně zajímavou roli v životě hudebníka Josefa Holomáče.

Převzala jeho tvrzení o jeho ženě Martině Holomáčové a do médií o ní začala vyprávět zajímavé věci „Oba naši bývalí partneři si našli novou ženu. A předpokládáme, že jsou po boku svých žen šťastní,“ sdělila Žilková Blesku.

Martina Holomáčová ale její slova striktně odmítá a redakci eXtra.cz poslala e-mail s rozsáhlým popisem své rodinné situace.

Martina Holomáčová: Žádnou ženu nemám

„Za prvé bych chtěla popřít tvrzení paní Veroniky i mého manžela o tom, že již rok žiji s ženou, jak uvádíte ve svém článku. Paní Žilková by si vážně měla nejdříve ověřit fakta, než někde něco vyřkne. Tato skutečnost je totiž založena na pouhých domněnkách mého manžela. Prohlašuji, že s mým manželem stále žijeme ve společné domácnosti, v současné době již s oddělenými prostory, a žádná jiná žena s námi, resp. se mnou nežije. Můj vztah k ženám je pouze přátelský!“ uvedla nejprve. Připomněla také, že se může soudně bránit.

„ Tvrzení, že náš rozvod trvá již rok nebo dokonce dva, jak se různě dočítám a slýchám v médiích, je také založeno na nepravdě. Do dnešního dne nebyla podána k soudu žádost o rozvod. Náš rozvod je ve fázi příprav, které započaly před pár dny,“ tvrdí dál. Pokud je to pravda, ověřila si to nějak Žilková?

A pak reagovala na další slova paní Veroniky. „Do příběhu vstupuje rocker, který je 4 roky ženatý v bezdětném manželství a rozvádí se s nevěrnou, výrazně mladší ženou. Ona rozvod požaduje, než zjistí, že rocker už není starým opuštěným manželem. Rozhodne se tak napsat do bulváru a získat roli v telenovele,“ tvrdila Žilková pro eXtra.cz. Jenže i v tom se má údajně plést.

Veroniku jí zatajil

Před dvěma lety jsme měli s manželem menší krizi a já mu poslala sms, že se s ním chci rozvést. Krizi jsme nakonec překonali a žádost nepodali. Nicméně můj manžel z toho usuzuje, že náš rozvod vlastně již v tuto dobu započal,“ myslí si Holomáčová.

„Můj muž očekává, že když ho několikrát vidím sedět v kavárně s paní Veronikou, domyslím si sama, že jejich vztah je intimní a hned mi dojde jejich záměr oficiálně jej zveřejnit v médiích. Z jeho úhlu pohledu je tudíž zbytečné mě o něm předem informovat,“ píše dál.

A k osočení z nevěry s jinou ženou přidala: „Můj muž se domnívá, že jdu-li s kamarádkou do divadla či na kávu nebo si dáme na přivítanou pusu, jedná se o intimní vztah.“ Podle ní stačilo více komunikovat a nic by se nemuselo řešit na stránkách médií.

Nakonec udělala velkorysé gesto. „Člověk nežije tolik z lásky, kterou přijímá, ale více z té, kterou daruje. To je citát Matky Terezy. Proto svého manžela s láskou daruji paní Veronice, a jak se říká do třetice, v jejich případě do čtveřice, jim přeji hodně štěstí,“ doplnila ironicky. Vypadá to ovšem, že u tohohle milostného trojúhelníku to bude ještě pěkně divoké.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy