Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Veronika Žilková dostává úder zpět: Manžela ti s láskou daruju, vzkazuje Holomáčová a odmítla vztah se ženou

Martina a Josef Holomáčovi v době, kdy jim to klapalo. Ty dny jsou ale již minulostí.
Zdroj: Se svolením Martiny Holomáčové
+ Dalších 6 fotografií
ODPOVĚĎ

Herečka Veronika Žilková (60) se neuvěřitelným způsobem navezla do stále ještě manželky svého milence Josefa Holomáče (62) a veřejně o ní de facto začala prohlašovat, že je lesbička. Martina Holomáčová si to ale rozhodně nenechala líbit. „Manžela jí s láskou daruji,“ napsala do redakce eXtra.cz.

Veronika Žilková: Obvinění sokyně v lásce

To bylo před pár měsíci křiku, jak se velvyslanec Martin Stropnický choval nečestně! Jako by herečka Veronika Žilková sama nezažila, jaké to je, když si člověk v manželství najde někoho jiného a rozbije vše dosud vybudované. Nyní se rozhodla sehrát podobně zajímavou roli v životě hudebníka Josefa Holomáče.

Převzala jeho tvrzení o jeho ženě Martině Holomáčové a do médií o ní začala vyprávět zajímavé věci „Oba naši bývalí partneři si našli novou ženu. A předpokládáme, že jsou po boku svých žen šťastní,“ sdělila Žilková Blesku.

Martina Holomáčová ale její slova striktně odmítá a redakci eXtra.cz poslala e-mail s rozsáhlým popisem své rodinné situace.

Martina Holomáčová: Žádnou ženu nemám

„Za prvé bych chtěla popřít tvrzení paní Veroniky i mého manžela o tom, že již rok žiji s ženou, jak uvádíte ve svém článku. Paní Žilková by si vážně měla nejdříve ověřit fakta, než někde něco vyřkne. Tato skutečnost je totiž založena na pouhých domněnkách mého manžela. Prohlašuji, že s mým manželem stále žijeme ve společné domácnosti, v současné době již s oddělenými prostory, a žádná jiná žena s námi, resp. se mnou nežije. Můj vztah k ženám je pouze přátelský!“ uvedla nejprve. Připomněla také, že se může soudně bránit.

„ Tvrzení, že náš rozvod trvá již rok nebo dokonce dva, jak se různě dočítám a slýchám v médiích, je také založeno na nepravdě. Do dnešního dne nebyla podána k soudu žádost o rozvod. Náš rozvod je ve fázi příprav, které započaly před pár dny,“ tvrdí dál. Pokud je to pravda, ověřila si to nějak Žilková?

A pak reagovala na další slova paní Veroniky. „Do příběhu vstupuje rocker, který je 4 roky ženatý v bezdětném manželství a rozvádí se s nevěrnou, výrazně mladší ženou. Ona rozvod požaduje, než zjistí, že rocker už není starým opuštěným manželem. Rozhodne se tak napsat do bulváru a získat roli v telenovele,“ tvrdila Žilková pro eXtra.cz. Jenže i v tom se má údajně plést.

Veroniku jí zatajil

Před dvěma lety jsme měli s manželem menší krizi a já mu poslala sms, že se s ním chci rozvést. Krizi jsme nakonec překonali a žádost nepodali. Nicméně můj manžel z toho usuzuje, že náš rozvod vlastně již v tuto dobu započal,“ myslí si Holomáčová.

„Můj muž očekává, že když ho několikrát vidím sedět v kavárně s paní Veronikou, domyslím si sama, že jejich vztah je intimní a hned mi dojde jejich záměr oficiálně jej zveřejnit v médiích. Z jeho úhlu pohledu je tudíž zbytečné mě o něm předem informovat,“ píše dál.

A k osočení z nevěry s jinou ženou přidala: „Můj muž se domnívá, že jdu-li s kamarádkou do divadla či na kávu nebo si dáme na přivítanou pusu, jedná se o intimní vztah.“ Podle ní stačilo více komunikovat a nic by se nemuselo řešit na stránkách médií.

Nakonec udělala velkorysé gesto. „Člověk nežije tolik z lásky, kterou přijímá, ale více z té, kterou daruje. To je citát Matky Terezy. Proto svého manžela s láskou daruji paní Veronice, a jak se říká do třetice, v jejich případě do čtveřice, jim přeji hodně štěstí,“ doplnila ironicky. Vypadá to ovšem, že u tohohle milostného trojúhelníku to bude ještě pěkně divoké.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy