Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Veronika Žilková a její dcery: Kordulu vzala mezi smetánku a co říká na Agátu a Soukupa

+ Dalších 10 fotografií

I herečka Veronika Žilková (60) dorazila na festival do Karlových Varů, kde byla poprvé podle svých slov před čtyřiceti lety. A právě letos je to poprvé i pro její mladší dceru Kordulu Stropnickou (16) a její maminka je za to velmi ráda. Veronika redakci eXtra.cz prozradila, jak tráví s dcerou na festivalu čas, svěřila se, jak bude trávit léto, a slovy podpořila i vztah Agáty Hanychové (37) s Jaromírem Soukupem (53).

Veronika Žilková si nenechala ujít filmový festival v Karlových Varech, kde se již cítí jako ryba ve vodě. "Poprvé jsem tady byla před čtyřiceti lety, byla jsem ve druháku na škole a už jsem tady rozdávala podpisy. Měla jsem za sebou tři filmy, a tak už jsem byla známá," vzpomíná herečka na první návštěvu filmových slavností. Jak prožívá letoští filmový svátek můžete sledovat i na jejím Instagramu.

Kordula vyrazila poprvé do společnosti

První návštěvu festivalu letos prožívá její mladší dcera Kordula Stropnická, která jí dělá doprovod.

"Letos jsem dorazila s dcerou Kordulkou, která vlastně poprvé vyrazila do společnosti. V září jí bude sedmnáct, ona byla pořád taková introvertní a zavřená v pokoji, a tak jsem velmi ráda, že se mnou dorazila," svěřila se Žilková pro eXtra.cz.

Dovolená ve Španělsku i slova o Agátě a Soukupovi

Veronika Žilková se nedávno vrátila z dovolené ve Španělsku, kde navštívila s vnoučky i Kordulou svou starší dceru Agátu Hanychovou a jejího nového partnera Jaromíra Soukupa. Jako dovolená u moře jí podle jejích slov krátký pobyt stačil.

"Byla jsem čtyři dny na dovolené, od neděle točím film. Je to podle mě nejkrásnější léto pro herečku, když dostane velkou roli a může točit. Herectví je velká zábava, co bych já dělala na pláži. Můj život znovu začíná."

A co říká na vztah Jaromíra Soukupa s Agátou Hanychovou, který už několik týdnů hýbe českými médii? "Dneska jsem všem asi třicetkrát řekla - no comment, ale držím jim palce," uzavřela.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy