Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Veronika z Výměny měla zrůdnou množírnu: Z pejsků dělala zvířecí trosky, říká svědkyně

Veronika měla množírnu. Pejsky prý prodávala v katastrofálním stavu.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
horor

Poslední díl Výměny manželek na TV Nova diváky doslova zhrozil, a to jednohlasně kvůli velmi zanedbané domácnosti Veroniky (42) a Martina (50). Náhradnímu manželi Mirkovi (33) se na Veronice hned něco nezdálo, a tak si ji vyhledal na internetu, kde našel články o její nelegální chovné stanici psů, ze kterých běhá mráz po zádech. Pejsky odkupovala dle portálu denik.cz za malé peníze, nechala je nekontrolovaně množit a prodávala v katastrofálním stavu.

"Předpokládal jsem, že když si pustím k sobě někoho do soukromí, tak se bude chovat aspoň jako já a bude ke mně upřímný. Ale začal jsem mít podezření, že jsi na vše až moc pečlivá, moc se snažíš, až mi tvoje chování přišlo nedůvěryhodné," řekl Mirek během natáčení Výměny manželek náhradní ženě Veronice. Ta si zprvu myslela, že míří na to, že neustále uklízí.

"Doma takhle neuklízím. Uklízím to, protože vy to tady máte hezké," řekla se slovy, že to doma hezké nemají, protože s manželem dávají peníze do svého baráku. Mirek jí rázem vyvrátil, že je dům jejich, a po zadání Veroniky jména do vyhledávače byl doslova zděšen.

"Máš internet a stačí ti málo a zjistíš si hodně. Ukážu ti jeden článek, zůstanu objektivní a zkus mi k tomu něco říct. "Chovatelka nebo tyranka? Trápí psy, stěžují si pejskaři! Policie případ neřeší," namířil Mirek na článek z roku 2013 na portálu TN.cz.

Veronika měla množírnu: Z pejsků byly trosky

V článku stojí, že Veronika chovala psy, o které se ale nestarala. Odkoupila je za málo peněz, chvíli u ní pobyli a následně je prodala za mnohem větší obnos peněz nebo je nechávala nekontrolovaně se množit. Pejsky pak prodávala jako "zvířecí trosky".

"Paní Macourková si od nás koupila dvě fenky, prý pro sebe a kamarádku. Za 300 korun. Obratem je prodávala na internetu za 3 tisíce. Chtěli jsme je získat zpět, ale zapírala se nám. Nakonec jsme přes známé předstírali zájem fenky koupit a k Macourkové jsme se dostali. Bohužel až po týdnu," řekla pro denik.cz Blanka z Vysočiny, která Veronice prodala dvě fenky, které měly za pouhý týden třetinu původní váhy.

"Co nás potkalo, když jsme vstoupili k ní do dvora, byl děs a běs. Všude exkrementy. Psy chovala v jedné malé místnosti, všechny dohromady. Co Macourková dokázala s fenkami udělat za pouhý týden, bylo k nevíře i pro veterináře. Měly třetinu původní váhy, byly začervené, vyhublé, na pokraji přežití. Zasahovala i policie," překvapuje Blanka.

Reakce Veroniky ve Výměně manželek

Veronika se k mnoha článkům, které vyšly před několika roky vyjádřila až ve Výměně manželek.

"Těchto článků je tady spousty, dokonce najdeš článek, kde je šíleně vychrtlé štěně, které se chudinka sotva drží na nohou. A je to spojené s mým jménem," vypráví, zatímco Mirek nechápe, že používala dvě jména. "Měla jsem chovnou stanici psů, kteří neměly papíry. Takže jsem potřebovala dvě jména," vysvětlila Veronika, která rozhodila nejen náhradního manžela Mirka, ale také všechny diváky u televizních obrazovek.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy