Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Veronika z Ulice tasí svoje zbraně: Z umolousané vesničanky žádanou kráskou

Zdroj: archiv
+ Dalších 30 fotografií
ULICE
Veronika Maléřová je na tom v posledních týdnech velmi špatně. Snaží se být nad věcí a ví, že rodina musí fungovat dál i bez Martina. Jenomže den ode dne je to těžší. Poslední ránu, kterou jí nevěrník Martin zasadil, bylo oznámení, že by se chtěl rozvést. Veronika je ale silná žena a moc dobře ví, že se za ní chlapi otáčí. Proto se rozhodla, že se jednou provždy vymaní ze škatulky nudné puťky z Moravy.

Ulici to v posledních týdnech pořádně vře. Hlavně tedy v rodině Maléřových, kde je už více než jasné, že vztah Veroniky Maléřové a Martina Maléře už slepit nepůjde. Číšnice Šárka, která je novou Martinovou múzou, tlačí svého milého k rozvodu.

Martin s tím nemá žádný problém a za svojí minulostí s Veronikou by nejraději udělal tlustou čáru. Jenomže Veronika se nehodlá jen tak vzdát. Pravděpodobně tuší, že tohle není jen nějaká aférka, ale o rozvodu nechce ani slyšet.

Když se před pár lety přistěhovala s Martinem a dětmi do Prahy, měla vše, co by si průměrná žena z Moravy mohla přát. Krásnou rodinu, manžela a spokojené bydlení. Nutno ale říct, že v té době vypadala jako naprostá vesničanka, které z bot trčí sláma a přesto, že byla vždy krásná, svůj půvab ještě donedávna neuměla nosit.

To se ale po rozchodu s Martinem změnilo. Sice to v jednu chvíli vypadalo, že Veronika je kompletně na dně a Martinova nevěra ji dostane na lopatky, ale v posledních dnech se snaží přijít na jiné myšlenky.

Na obzoru se ukázal šarmantní Patrik, který neskrývá zájem o Veroniku. Ta od svých prvních začátků v Ulici pořádně prokoukla a všichni musí uznat, že je z ní nyní neohrožená dračice, která snadno dostane každého chlapa, na kterého si ukáže.

Související články

Další články