Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Veronika Vágnerová pro eXtra: Nohy lepší než Sklenaříková, za estetické zákroky se nestydí

Veronika Vágnerová pro eXtra: Nohy lepší než Sklenaříková, za estetické zákroky se nestydí
Zdroj: Se souhlasem Veroniky Vágnerové / Profimedia
+ Dalších 16 fotografií
Exkluzivní rozhovor!

Dlouhonohá kráska Veronika Vágnerová (34) je přirovnávána k takovým jménům modelingu jako Adriana Sklenaříková (49). Půvabná modelka se v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz svěřila, že podstoupila pár estetických úprav. V naší galerii si můžete prohlédnout její nejžhavější fotky!

Veronika Vágnerová vyhrála v roce 2007 Miss Slovensko. Od té doby se živí jako úspěšná modelka a díky svému půvabu je srovnávána s takovými jmény jako Adriana Sklenaříková anebo Kendall Jenner (25). 1,85 metru vysoké Adrianě Karembeu, rozené Sklenaříkové, by mohla tmavovlasá kráska konkurovat i se svou výškou 1,76 m. Veronika má totiž neuvěřitelně dlouhé nohy!

Rozhodně ale není jen pěkná tvářička. Nádherná Slovenka vystudovala právo a pyšní se titulem JUDr. Před šesti lety se jí navíc narodil chlapeček. Sama sebe popisuje jako kreativní osobu, která ráda posouvá hranice a miluje výzvy. Proto se také neváhala vrhnout do světa showbyznysu. Za své estetické úpravy se vůbec nestydí, upravit si nechala bradu a nos, obojí po úrazech. Jak sama říká, prsa jsou její vlastní! Momentálně má půvabná Veronika vlastní PR firmu a věnuje se organizování nejrůznějších akcí a marketingu na sociálních sítích.

Jak dlouho se zajímáte o modeling?

Od 16 let, kdy jsem poprvé vycestovala sama mimo domovské Slovensko. Na měsíc. Procestovala jsem postupně hodně zemí, jako je třeba Itálie, Německo, Rakousko, Turecko, Indie a Čína.

Popište nám svůj styl.

Mám ráda minimalismus. Upřednostňuji černou barvu, pánský styl, který ráda doplním něčím velmi ženským - over size sako v kombinaci třeba s červenou rtěnkou.

Kdo je vaší největší módní modlou, inspirací?

Inspiruji se na Instagramu, různými módními influencery. Ráda sleduji Hailey Bieber (24) a Bellu Hadid (24).

Jak se udržujete v kondici?

Teď je to dost složité, ale moje jednička je určitě jóga. Jak pro zdraví fyzické, tak i na psychiku.

Podstoupila jste někdy nějaké estetické zákroky?

O mou krásu se stará doktorka Barbora Brezová z kliniky Yes Visage. Té se do rukou svěřit nebojím. Všechny zákroky, které jsem absolvovala, byly ale neinvazivní a jsem s nimi maximálně spokojená.

Co máte v plánu do budoucna? Na čem pracujete?

Po dlouhých letech jsem se rozhodla, že je čas na svou vlastní značku. Já věřím a skutečně dělám všechno pro to, aby se můj projekt spustil už v nejbližších měsících. Samozřejmě produkt bude dostupný a k prodeji i v České republice. O spuštění prodeje budu informovat na svém instagramovém účtu.

Prozraďte našim čtenářům něco, co o vás netuší.

Dlouhé roky jsem se věnovala profesionálnímu tanci. Tanec vždy byl, je a bude moje největší záliba. Ale jak jsem na začátku zmínila, momentálně působím v oblasti PR a marketingu, kde jsem si prošla pozicemi koordinátorky eventů, vernisáží až po marketingovou ředitelku a vedoucí lifestylového magazínu. Aktuálně pracuji i na tvorbě kampaní, zastupuji agentury a influencery v rámci sociálních sítí pro Česko a Slovensko.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy