Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Veronika Stýblová z Verony je maminkou: Syn si pospíšil a není to žádné ořezávátko

Zdroj: Se souhlasem Veroniky Stýblové
+ Další 2 fotografie
Narození
Veronice Stýblové (provdané Slatinské) se v pátek 5. března narodilo miminko. O radostnou novinu se zpěvačka skupiny Verona podělila na Instagramu, kde prozradila také jméno novorozence a další podrobnosti.

„Narodil jsem se dnes 5. 3. 2021 (na termín) v 5:41 hodin ráno. Mám 3920 g, takže jsem pořádný kus chlapa a ne žádný vořezávátko... Joo a maminku jsem dlouho netrápil, byl to fakt fofr... Oba jsme v pořádku a taťka je na nás prej moc pyšnej,“ napsala k fotografii z nemocnice Stýblová (26) vtipně z pohledu novorozeněte. Její syn se narodil v benešovské nemocnici a nese jméno Sebastian.

„Neskutečně děkuji svému manželovi za podporu... miluji Tě,“ připojuje dále zpěvačka poděkování manželovi Antoniovi Slatinskému. „Také chci moc poděkovat všem sestřičkám a paní doktorce, že byly tak úžasný,“ nezapomíná Stýblová ani na zdravotníky.

Zával komentářů na sebe nenechal dlouho čekat. S gratulacemi se připojila také Martina Pártlová (41), která v současnosti čeká dítě s Josefem Vařekou (27). Mezi komentujícími nechyběla ani herečka a zpěvačka Natálie Grossová (18). „Gratuluju, Veru. Hlavně zdraví,“ napsala pod fotku zpěvačka, herečka a moderátorka Anna Julie Slováčková (25).

Operace kvůli rakovině

Veronika Stýblová o svém těhotenství informovala na sociální síti minulý rok. „Už teď Tě milujeme, srdíčko naše!!! Rok 2020 se blíží velice rychle ke svému konci, ale i tak musím říci, že jsem zatím během tohoto roku zažila mnoho okamžiků, které hodně ovlivnily můj život! Bolesti vystřídané štěstím a nepopsatelnou radostí. O to více jsem si života začala vážit,“ napsala tehdy.

Stýblová se v té době krom těhotenství svěřila i s něčím jiným. Začátkem minulého roku musela podstoupit operaci, protože jí hrozila rakovina děložního čípku. „Mnoho z Vás možná zaznamenalo to, že jsem na začátku roku podstoupila operaci. Připadala jsem si vždy jako mladá a silná žena, kterou nemůže potkat nic, co by ji mohlo jakkoliv psychicky nebo fyzicky oslabit, ale stalo se. Stála jsem na hranici před rakovinou děložního čípku a byla smířená s tím, že nikdy nebudu maminka, nikdy neucítím kopnutí svého děťátka v bříšku a nikdy nezažiju ty další překrásné věci s mateřstvím spojené,“ vzpomíná zpěvačka.

„Život mi dal ale druhou šanci. Operace se podařila a já se rozhodla, že je na čase vzít svůj život za jiný a správný konec. Děkuji tomu nahoře, že nade mnou nezlomil hůl, a také svému manželovi, který stál vždy při mně, ať se dělo cokoliv a byl mi vždy tou největší oporou, když jsem byla mnohokrát na dně, nevěřila v sebe sama a chtěla vše vzdát,“ pokračovala. „Řekli jsme si JDEME DO TOHO. Podařilo se. Budeme MAMINKA a TATÍNEK. Snažili jsme se toto naše tajemství střežit hodně dlouho, ale když už jsme v té polovině, tak jsem si říkala, že se s Vámi o tu obrovskou radost podělím!! Pevně věříme, že vše bude v pořádku, jako tomu je doposud! Děkuji moc všem těm, kteří toto dočetli až do konce! Třeba se se mnou budete chtít podělit i Vy o podobný příběh, který Vám změnil život! Už se těšíme na rok 2021 a až tu budeš s námi, zlatíčko,“ zakončila Veronika.

Veronika Stýblová se dostala do povědomí účastí v Česko Slovensko má talent a následně zaujala, když se probojovala do finále SuperStar 2013 Mladá a talentovaná zpěvačka aktuálně působí v kapele Verona, kde v roce 2018 zaujala místo po Markétě Jakšlové (35), která se rozhodla, že se chce naplno věnovat rodině.

Související články

Další články