Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Veronika se vystavila paprskům: Kvůli Kopřivové by klidně propadl peklu nejen Jarda!

Veronika Kopřivová
+ Dalších 34 fotografií
Můžete si o ní myslet, že je lačná prachů Jaromíra Jágra (46), že je naivní, vztahovačná či urážlivá, někdo ji možná považuje i za hloupou, ale upřít se jí rozhodně nedá jedna věc: Veronika Kopřivová (27) je fakt kost. Teď to dokazuje dalšími fotkami, kterými musí nejen v Jardových fanoušcích vzbuzovat závist!

Nevíme, jak to bude s Jágrovou hokejovou kariérou, netušíme, ale jestli bude dál pokračovat, určitě to lze přičítat na vrub i krásné inspiraci po jeho boku.

Veronika je kromě hokeje Jardovým středobodem života a jestli ho něco donutí dál rozdávat lidem radost s hokejkou v ruce, určitě to bude energie, kterou čerpá od téhle kočky.

Kopřivové na Instagramu se v poslední době roztrhl pytel s fotkami z pláží na Floridě, kam se bývalá tanečnice dostala po pěti měsících.

A je skoro s podivem, že nad jejím tělem neslintají jen chlapi, kladnou kritiku sklízí i od stejného pohlaví, čímž se jen tak nějaká holka chlubit nemůže.

Mohlo by vás zajímat

Další články